укррус

Телефони у Луцьку

  • (097) 714-28-28
  • (050) 714-28-28

ПРОДАЖ ТОВАРІВ TM BabyZz BeneBaby

Коляски BabyZz BeneBaby відносно новий бренд на ринку України, але встиг полюбитися молодими мамами завдяки сучасному дизайну , високій якості та практичності. Якість матеріалів , з яких виготовлені коляски підтверджується наявністю сертифікатів відповідності EN1888, України.

Серед колясок , які представлені у нашому сервісі Baby Service Луцьк , ми вибрали найбільш прогресивні та практичні моделі, які користуються попитом та підійдуть найвибагливішому покупцю.

У нас Ви можете придбати легку компактну коляску BeneBaby D200 для подорожі літаком , яка відповідає класу ІАТА , що дозволяє брати її на борт .

Моделі BabyZz B200 та BabyZz Rally зроблять прогулянки в радість навіть в найсуворішу , засніжену зиму, адже завдяки широкому спальному місці дитині не буде тісно в зимовому теплому одязі, а чохол на ніжки та багатоярусний капор захистить від вітру та дощу. Також варто відзначити ці дві моделі амортизованими колесами, що забезпечать проїзд по нерівностях, та можливість легкого маневруванню коляскою.

Окремо хочеться відзначити модульну коляску BabyZz Dynasty, головною особливістю, якої є 9 можливих конфігурацій встановлення додаткового сидіння чи люльки! Вона чудово може підійти одночасно, як для двійні, так і для діток «погодок», що беззаперечно являється головною її унікальністю, адже в одній колясці можна вести діток різних вікових категорій .

До цієї , та інших моделей за потреби Ви можете придбати підніжку для дошкільняти, вона кріпиться до корзини, і витримує вагу до 25 кілограм.


Тож якщо Ви надаєте перевагу комфорту та практичності, і бажаєте купити коляски чи аксесуари брендів BabyZz BeneBaby , ми раді бачити Вас у нашому сервісі Baby Service Луцьк . У нас Ви отримаєте гарну консультацію, а для постійних клієнтів нашого сервісу – завжди гарантована знижка.


Наша адреса вулиця Івана Франка 53, телефони 0507142828, 0977142828.