укррус

Телефоны в Луцке

 • (097) 714-28-28
 • (050) 714-28-28

Отзывы о BabyService Луцк

Отзыв о автокресле 4Baby Fly fix 9-36 кг

02/06/2020Оксана

Брали у прокат автокрісло у Бейбі сервіс Луцьку. Вразив дійсно великий вибір , і те , що крісла з прокату виглядали, як нові. Консультант допоміг підібрати автокрісло згідно віку дитини, та показав, як прикріпити його в нашому автомобілі. Крісло 4Baby Fly-Fix , яке нам допомогли обрати дійсно круте, і варте "своїх грошей" ! Таке і собі купимо. Сервіс всім рекомендуємо!

Отзыв о качели Bright Starts "Баранчики"

23/10/2019Аня

Дуже зручний сервіс. Потрібна була дитяча гойдалка- шезлонг. По Viber онлайн показали , що на даний момент є в наявності на магазині.  Я замовила доставку додому. Привезли , показали , як користувати , на місці оформили договір. Все чисте, виглядає дійсно ,як нове. Брала в прокат  гойдалку Bright Starts  "Баранчики".

Отзыв о детских весах Momert 6475

23/10/2019Ірина

Користувалися послугами оренди ваги дитячої. Задоволені дуже. Сімейний бюджет економиться , і разом з тим є потрібна річ для догляду за дитиною. За користування ми заплатили 200 гривень. Вагу повернули, через місяць , оскільки подальшої потреби в ній у нас не було.Така вага ми дивилися, коштує 1600 гривень! Обовя*зково ще раз звернемося у ваш сервіс.

Отзыв о стульчик - бустер для кормления САМ Idea

03/08/2019Юлия

Брали несколько раз стул-бустер для кормления , оказалось намного удобнее, чем обычный стульчик, занимает мало место, удобный, компактный. Модно брать с собой на мероприятия. Спасибо Ирине, что посоветовала такую удобную вещь. В итоге домой такой купили и отказались от громоздкого стула

Отзыв о кресло-качалке Lionelo Рубен

30/04/2019Вадім

Замовляв у бебі сервісі крісло-гойдалку Lionelo Ruben. Вік дитини 3,5 місяці. Консультант відповів на всі запитання, тому проблем з вибором товару не було. Малюку обрана мною річ підішла, користувались 2 місяці, на далі потреби в заколисувані в нас не виникло, тому послуга прокату дитячих товарів була для мене корисною, оскільки не довелося купувати. Все сподобалось. Ще не один раз звернусь за послугами. З видів товару в принципі у вас все є, шкода що рубрика "послуга няні " у вас порожня. Хотілося б , щоб у Луцьку був сайт, де можна вибрати няню на годину. Було б дуже круто. Це як порада...

Весы для новорожденных Gamma MD 6141

20/02/2019Vlad

Брали в прокат весы детские. Возраст ребенка 1 месяц. Кансультант все подробно паказал и расказал. Пользовались 2 месяца, вещ полезная . Сервис понравился, буду дальше пользоватся вашими услугами

Отзыв о молокоотсосе Сanpol EasyStart електрический

02/12/2018Ріта

Приємно вражена , що така послуга присутня у Луцьку, адже неодноразово користувалась послугами Baby Service в Києві. Брала у оренду молоковідсмоктувач Canpol електричний. Мені пощастило, оскільки випала нагода стати першим користувачем, бо товар був новим з коробки. З своєю "роботою" він справився на відмінно :-).Відносно прокату- зручно, чисто, дешево,швидко, таку характеристику можу дати Бебі Сервісу у місті Луцьку.

Отзыв о коляске YOYA 2017 жолтая

22/10/2018Тома

Дуже вдячна працівникам компанії, адже ввійшли в положення , і відкрили офіс у вихідний день, та дали у оренду коляску. Майже в останній день перед від*їздом вас порадили знайомі, коли постало питання їхати з нашою габаритною. Ваш консультант порадив Yoya ,дуже легка і компактна, на літак з нею пустили як з ручною поклажею. Дитині було зручно спати, нам відповідно зручно транспортувати. Буду всім рекомендувати ваш сервіс !Удачі вам!

Отзыв о автокресле Liam Violet 0-18 кг Lionelo

31/08/2018Еліна

Дякуємо Вам за допомогу у створені відпочинку. Ваш сервіс дуже нам допоміг. Брали у оренду автокрісло Lionelo Liam Violet 0-18 кг, і коляску Yoya . Обов*язково будемо рекомендувати Бебі Сервіс всім , Ви супер!!!

Отзыв о коляске YOYA модель 2017

31/08/2018Еліна

Дякуємо Вам за допомогу у створені відпочинку. Ваш сервіс дуже нам допоміг. Брали у оренду автокрісло Lionelo Liam Violet 0-18 кг, і коляску Yoya . Обов*язково будемо рекомендувати Бебі Сервіс всім , Ви супер!!!


Добавьте свой отзыв:

 • Допустимые символы: А-я A-Z

          

Дорогие мамочки и папочки, будем искренне благодарны вам за оставленный отзыв о нашей компании и сервис.З нетерпением ждем ваших комментариев для улучшения нашего сотрудничества с вами.

 

 Укажите, пожалуйста, в тексте отклика:

  • Какую  вещь Вы брали у нас в прокате;
  • Укажите пожалуста возраст вашего малыша;
  • Результативным ли было общение с нашими консультантами? Ответили ли они на все ваши вопросы? Помогли ли с выбором товара?
  • Подошла ли вашему малышу выбранная у нас вещь? 
  • Полезной ли для Вас была услуга проката детских товаров?
  • Что мы могли бы сделать, чтобы добавить еще больше комфорта для Вас?
  • Какие виды детских товаров Вы хотели бы видеть у нас на сайте, чтобы в дальнейшем брать в прокат?

 

Надеемся на плодотворное сотрудничество с Вами, для удовлетворения потребностей наших с Вами малышей!

                                                   

  Ваш BabyService Луцк