укррус

Телефоны в Луцке

 • (097) 714-28-28
 • (050) 714-28-28

Отзывы о BabyService Луцк

Отзыв о манеже Milli Maly

04/05/2018Тимофій

Їздили на Векдень у "турне" по родичах. У вас на прокат брали манеж. Найкращий варіант,аби дитина не збирала на одяг "відбитки святкувань" повзаючи по чужих килимах. Манеж легко складається, компактний у складеному вигляді(в роскладеному не в кожній хаті поміститься).Ми лишились задоволені, тому всім вас рекомендуєм!

Отзыв о качельку шезлонг Baby Tilli 3в1

22/03/2018Юлия

Брали у прокат заколисувач.Я задоволена дуже.На замовлення швидко зреагували. Качельку підвезли доставкою додому. Товар новий,якісний. Накінець настав той час,коли дитина злізла з рук.Хвала технологіям!!! Всім рекомендую Baby service!

Отзыв о каляске Peg-Perego mini

22/03/2018Вадим

Каляка супер.Зручна як для дитини,так і  для мене.Легко складається,розкладається. Дитина плакала,так не хотіла віддавати її,хоча в нас є,але габаритна.Класно що є такий сервіс у Луцьку.

Отзыв о автокресле 4BabyWeelmo(9-12кг)

14/02/2018Анна

Сервіс просто супер!!!Я навіть не знала що таке в Луцьку є! Незапланована поїздка закордон змусила в короткий термін знайти два автокрісла,в неті відразу вибило сай бебі сервісу.Не дивлячись на те що це була неділя,нам пішли на зустріч ,і відкрили офіс!Дякую вам дуже!Мене звати Аня,ми брали у вас кріселка для немовляти і для дитини восьми років :-)

Отзыв о ходунках Walk Play Smoby

31/12/2017Ліля

Ходунки каталка Walk&Play Smoby виявили зацікавлення у мого 9 місячного малюка. Дитині подобалось гратися іграшками, що знаходяться на переній панельці, а також штовхати їх. Впродовж місяця користування дитина стала сміливіше ходити, а з часом і самостійно зробила перші кроки). Дякуєм за користування!

Отзыв о молокоотсосе AVENT механический

25/09/2017Ірина

Дякую Baby Service у м.Луцьк за гарний сервіс та продукцію. Брала на прокат ручний молоковідсмоктувач Avant. Підійшов та дуже сподобалася якість. Добре, що у Луцьку є такі магазини!!!

Отзыв о коляске Peg-Perego Mini

06/06/2017Катерина

Брали на прокат коляску Peg-Perego Mini-чудова коляска, дуже зручна у використанні. Стан коляски чудовий не відрізнити від нової. Працівники дуже привітні і доброзичливі. Швидко надають інформацію. Ціни доступні і відповідні. Працівникам велике дякую !!!!!

Отзыв о качельку "Солнечный день" в Луцке

11/05/2017Ліля

Шановні мамусі й татусі! Поспішаю поділитися враженнями після користування послугами "BebyServise". Зокрема ми отримали 100% задоволення. Брали гойдалку "Ясний день" для свого 2-х місячного малюка, яку нам порадили консультанти (до речі дуже гарне обслуговування і просто приємні люди!) Малюку дуже сподобалося перебування у гойдалці, а для батьків величезний + займатися в цей час своїми справами. Плануєм і надалі брати інші речі в корислування залежно від вікових особливостей своєї дитини. Приємно і зручно отримувати у своєму місті такий сервіс! Процвітання вам! А працівникам величезне ДЯКУЮ!

Отзыв о детской каталке Smoby в Луцке

06/11/2016Дарья

Брали напрокат ходунки-штовханці Smoby. Ми виявилися її першими користувачами та тестувальниками. Спочатку доня кілька днів бралася з ними ходити. До речі, пішла вона з ходунками одразу. Але більше малечу приваблювали забавки на штовханцях. А у нас є розвиваючий столик з подібними цяцями. Тому тримати ходунки задля забавок не було сенсу. Тобто штовханці за своїм прямим призначенням у доньки зацікавленості не викликали. Завдяки babyservice ми зекономили купу грошей, бо, як виявилося, ходунки - то не наше, а прокат нам обійшовся значно дешевше, ніж нові штовханці, які би стояли без потреби.

Отзыв о детской качельке в Луцке

10/10/2016Ігор

Брали заколисувач, але нажаль малюк дуже активний щоб влежати, тому користувалися лише тиждень. Та все ж я щасливий що не послухав дружину і не купив відразу його а взяв в оренду, адже мені його привезли і забрали через тиждень і за це все я заплатив менше 200 грн, уявляю скільки мороки було б якби я його купив!!! ДУЖЕ ДЯКУЮ ВАМ БЕБІСЕРВІС!!

Добавьте свой отзыв:

 • Допустимые символы: А-я A-Z

          

Дорогие мамочки и папочки, будем искренне благодарны вам за оставленный отзыв о нашей компании и сервис.З нетерпением ждем ваших комментариев для улучшения нашего сотрудничества с вами.

 

 Укажите, пожалуйста, в тексте отклика:

  • Какую  вещь Вы брали у нас в прокате;
  • Укажите пожалуста возраст вашего малыша;
  • Результативным ли было общение с нашими консультантами? Ответили ли они на все ваши вопросы? Помогли ли с выбором товара?
  • Подошла ли вашему малышу выбранная у нас вещь? 
  • Полезной ли для Вас была услуга проката детских товаров?
  • Что мы могли бы сделать, чтобы добавить еще больше комфорта для Вас?
  • Какие виды детских товаров Вы хотели бы видеть у нас на сайте, чтобы в дальнейшем брать в прокат?

 

Надеемся на плодотворное сотрудничество с Вами, для удовлетворения потребностей наших с Вами малышей!

                                                   

  Ваш BabyService Луцк