укррус

Телефони у Луцьку

  • (097) 714-28-28
  • (050) 714-28-28

Про нас

   Всеукраїнська служба прокату дитячих товарів Baby    Service

Компанія Baby Service - перша спеціалізована служба прокату дитячих товарів в Україні, яка працює  з квітня 2005р.

З 2008 р Baby Service є офіційно зареєстрованим Знаком для товарів і послуг в Україні. Ви подорожуєте з дитиною, їдете в гості до бабусь-дідусів або у відпустку? Навіщо нагромаджувати себе купою речей, візьміть потрібну річ в потрібному місті.На сьогодні Baby Service працює для Вас в 25 містах України, але чомусь серед цих міст не було Луцька)

Іноді абсолютно не відомо, наскільки річ буде цікава, зручна чи необхідна Вашому малюку.Звичайно, можна періодично "спустошувати" полки дитячих магазинів, складувати у себе гори милих дрібничок)) А якщо житлова площа цього не дозволяє? Візьміть напрокат, спробуйте, протестуйте і зробіть правильний вибір.

Купуйте те, що необхідно на кілька років, візьміть напрокат те, що вам буде потрібно на кілька місяців.

Прокат товарів - це раціональний і практичний погляд на речі, прокат дитячих товарів - це ще й сучасна тенденція серед "просунутих" батьків, серед тих, хто хоче піднести своїм дітям максимум, при цьому не переймаючись проблемою вибору, покупки, складування або викидання куплених товарів.Тому оренда товарів для дітей - це найпростіше і зручне рішення.

Ми подбаємо про те, щоб Ваші діти були щасливі і отримували тільки задоволення від наших товарів, а Ваше життя стало комфортніше і легше завдяки нашому прокату, який ми вирішили відкрити і в нашому місті.

Для прокату ми купуємо тільки нові товари, кращі моделі дитячих товарів світових брендів: Fisher Price, Graco, Chicco, Tiny Love, Medela, Bright Starts і мноіе інші. Товари цих виробників виготовлені з гіпоалергенних матеріалів і сертифіковані в Україні.

У Ліцензійних Умовах, на підставі яких наше підприємство проводить діяльність під торговим знаком Baby Service, прописані суворі Стандарти Якості для всіх речей, пропонованих в Прокат, відповідно до яких здійснюється ретельний догляд за всіма речами.

Всі вироби: іграшки, шезлонги, гойдалки, автокрісла та інше після кожного використання підлягають обов'язковій розбиранні і відповідного чищення, всі текстильні елементи проходять прання з гіпоалергенним дитячим порошком на натуральній сировині з 0 місяців, пластик окремо обробляється зі спеціальними дитячими засобами. В ході чистки застосовується кварцування, парогенератор, засіб для дезінфекції - Аноліт-Кристал

Після чищення речі збираються, проходять профілактику, перевірку технічного стану, упаковуються в стрейч плівку  і доставляються замовникові.

В Америці такий набір стандартів сервісного обслуговування в сфері дитячого прокату називається Cleaner Than New (Чистіше Чим Нове) і це дійсно відповідає істині:)

                                                  

Сподіваємося що співпраця з нами буде для Вас приємною і вигідною!

Нехай Ваші дітки ростуть разом з нами!

Ваш Baby Service Луцьк:))