укррус

Телефони у Луцьку

  • (097) 714-28-28
  • (050) 714-28-28

Радіоняня, відеоняня.Прокат оренда у Baby Service Луцьк

 

Радіоняня - це сучасний приголомшливий винахід, який дає можливість безпровідного зв'язоку між дитиною і батьками.

Якщо у вас є приватний будинок або велика квартира, то радіоняні будуть для вас дуже необхідним придбанням.

Зазвичай він складається з двох спеціальних блоків, що пов'язуються між собою певними радіохвилями. Максимальна віддаленість між деякими блоками може досягати на відкритому просторі близько 300 м, на закритому  практично 50 м. Як правило цього  досить для будь-якого сучасного будинку або квартири.

Даний дитячий блок уловлює абсолютно всі звуки, які видає дитина.Він невеликих розмірів, складається з двох частин: батьківський блок і дитячий блок. Для того, що б не плутати блоки між собою, на дитячому блоці малюють малюка, на блоці батьків малюють маму.

Як же працює радіоняня? Радіоняня працює або від батарейок, або від акумуляторів.

Перш ніж купувати даний прилад, краще все-таки взяти на прокат і протестувати, наскільки ефективний та практичний даний прилад саме для вас.

Дитячий блок необхідно встановити в тому місці, де спить ваш малюк. Дитячий блок вловлює всі звуки в кімнаті малюка і передає їх на батьківський блок.

Блок батьків слід розмістити  поруч з батьками. Блок вловлює сигнал з дитячого блоку, і ви можете чути все, що відбувається в кімнаті вашого малюка. Якщо малюк прокинеться, заворушиться, заулюлюкає або заплаче, ви все це почуєте і зможете відразу прийти до нього.


     При виборі моделі радіоняні зверніть увагу на радіус дії. Зазвичай на упаковках великими яскравими літерами пишуть "Радіус дії 250 метрів". Але ця величина вказана тільки для ідеальних умов, де немає стін та  інших перешкод, при застосуванні пристрою в реальних умовах характеристика радіусу дії погіршується на порядок. При використанні дешевих моделей радіонянь, батькам доводиться довго ходити по кімнаті, що б зловити сигнал від дитячого блоку.

При виборі радіоняні слід також керуватися безпекою даного приладу для дитини. Дорогі і якісні моделі сертифіковані і відповідають всім вимогам і нормам безпеки. Але не варто розміщувати прилад, ближче метра від ліжечка дитини. Нехай дуже дешеві моделі радионянь, змусять вас задуматися, чи не небезпечні вони в експлуатації.

Є поділ моделей радионянь по типу сигналу, що передається. У дешевих моделях використовується аналогових сигналів. У хороших моделях застосовується цифровий сигнал.

Принципової різниці немає. Тільки, якщо ви використовуєте аналогову модель радіоняні, і якщо у ваших сусідів буде модель такого ж типу, ви ризикуєте своєю радіонянею зловити сигнал сусідів і почути плач сусідського малюка. При використанні цифрових моделей радионянь, такої неприємності з вами не трапиться. Цифрові пристрої кодують сигнал радіоняні і при необхідності змінюють автоматично частоту мовлення сигналу.

Деякі моделі оснащені нічниками, а також музичними ефектами, які допомагають дитині спати максимально спокійно.

Варто відзначити, що деякі моделі дозволяють постійно носити блок на руці (як годинник) або на ремені.Деякі такі пристрої додатково оснащують термометрами і контролерами вологості повітря.

Таким чином, батьки постійно контролюють звуки які видає дитина, вологість і температуру повітря в дитячій кімнаті.

Безпека дітей для всіх батьків - дуже важливе завдання по догляду за новонародженою дитиною, тому  радіоняню ви можете взяти в оренду в нашому прокаті Baby Service в Луцьку, і завжди тримати вашого малюка під пильним наглядом.