укррус

Телефони у Луцьку

  • (097) 714-28-28
  • (050) 714-28-28

Стрибунці. Прокат, оренда Baby Service Луцьк

Здоров'я та розвиток дитини безпосередньо залежить від того, наскільки багато і різноманітно він рухається і відчуває позитивні емоції.

Для малюка, ще не вміє самостійно пересуватися, найкращий спосіб пізнання - на руках коханої мами. Він може вертіти головою, чіпати руками все, пробувати на зуб, і освоювати нові рухи. Однак не всі мами можуть собі це дозволити, а ті хто можуть - теж іноді втомлюються. Багатьом здається вдалим рішенням придбати пристосування, яке хоч ненадовго звільнити мамі руки для домашніх справ і дозволить відволікти і розважити дитину, хорошим рішенням цього є стрибунці.

 Стрибунці — це іграшка, і тренажер, і міні-атракціон одночасно. При використанні стрибунців розвиваються м'язи ніг, стимулюється вестибулярний апарат. Як правило, діти люблять займатися в стрибуни і отримують від стрибків море позитивних емоцій. Більшості 6-ти місячних малюків подобається стояти у матусі на колінах і підстрибувати, як на батуті, згинаючи і випрямляючи ніжки в колінах. Частенько малюки в такому віці полюбляють танцювати у мами на колінах, ставлячи по-черзі то одну, то другу ніжку. А коли стрибки активізують музику та світлові ефекти, сидіння обертається на 360 градусів, веселі іграшки на панелі та над головою забавляють малюка, надовго поглинаючи його увагу, то це радість не лише малюку, а й мамі, яка має трішки вільного часу))

Отже, в якому віці можна починати користуватись стрибунцями, щоб це було безпечним для дитини?

 Оптимальний вік для використання стрибунців — коли малюк робить спроби сидіти самостійно і м'язийого спинки достатньо зміцніли (близько 6 -ти місяців).

При розумному використанні мають багато плюсів:

розвивають опорно-руховий, вестибулярний апарат, дрібну моторику, поліпшують координацію рухів, допомагають вивчати навколишній світ, дарують хвилини щастя та фонтан емоцій і дитині і батькам

Доцільно застосування стрибунів у якості тренажера для дітей зі слабкістю м'язів, плечового пояса і рук, при порочних установках ніг, що часто спостерігається при неврологічних захворюваннях, а також в процесі реабілітації після травм ніг. Проте в цьому випадку час одноразового використання тренажера має бути зменшено до 10-15 хвилин, а заняття проводяться при постійній активній корекції дорослим рухів дитини і лише за погодженням з лікарем.

Якщо у Вас є сумніви — Ви можете порадитись з педіатром, який спостерігає вашого малюка і знає особливості його розвитку.

Дітям подобається самостійно переміщатися в просторі - це природний механізм, необхідний для фізичного і психічного розвитку маленького чоловічка: дитина бачить привабливий предмет, хоче дотягнутися, намагається підповзти, простягнути руку, зробити кілька кроків у напрямку до бажаної мети. Що відбувається, коли ходунковий малюк досягає бажаного з мінімальні зусилля? Чим легше досягається мета, тим менше стає бажання напружуватися заради результату. Тож не треба зловживати надмірним перебуванням маляти у ходунках чи стрибунцях. Дайте йому можливість і повзати, і падати, і робити перші кроки...

Протипоказаннями може стати наявність проблем в опорно-руховому апараті дитинки.

Щоб користування стрибунцями приносило лише радість, рекомендуємо дотримуватись простих правил :

  •  починати використання стрибунців з 5-10 хвилин, поступово збільшуючи час до 30 хвилин, “стрибати” можна кілька разів на день
  • не садовити малюка у стрибунці одразу після їжі
  • обов'язково відрегулювати стрибунці по висоті
  • не залишати малюка самого надовго без нагляду 

Зазвичай, у віці 10-11 місяців малюки втрачають інтерес до стрибунів, отже вони знадобляться Вам ненадовго. Тому не має сенсу купувати дорогу іграшку, простіше — взяти в оренду в нашому прокаті Baby Service Луцьк.