укррус

Телефони у Луцьку

  • (097) 714-28-28
  • (050) 714-28-28

Молоковідсмоктувачі.Прокат оренда у Baby Service Луцьк

Думати, що молоковідсмоктувач - сучасний винахід, значить сильно помилятися. Є відомості, що вже в XVI столітті Амбруаз Паре, французький хірург, винайшов перший прилад для зціджування грудного молока. А в 1920-му проект інженера Едварда Ласкера дозволив зробити механічний молоковідсмоктувач, що моделює смоктання дитиною материнських грудей.

Молоковідсмоктувач - спеціальний пристрій для зціджування грудного молока.

Проте й сьогодні багато матусь не знають про переваги молоковідсмоктувачів, і чи потрібен він їм взагалі, а при потребі користуються ручним методом зціджування молока.

Чому ж молоковідсмоктувачем краще користуватись, ніж руками?

Тому що ручне зціджування молока — це довга і виснажлива процедура, а сучасний молоковідсмоктувач може значно зекономити час і сили, полегшити життя матусі. До того ж при ручному зціджуванні можуть виникати болючі й неприємні відчуття в грудях, а молоковідсмоктувач позбавить вас цього.

    Отже, в яких випадках молоковідсмоктувач може стати в пригоді:
  • якщо у Вас забагато молока - щоб уникнути його затвердіння в грудях, надлишок молока необхідно зціджувати;
  • якщо грудного молока не вистачає для годування дитини — необхідно зціджуватися для підняття рівня лактації;
  • якщо Вам потрібно на деякий час відлучитися і залишити малюка вдома з бабусею чи нянею;
  • якщо Ви змушені виходити на роботу і не маєте можливості вчасно прикладати дитину до грудей;
  • якщо дитина з якихось причин відмовляється від грудного вигодовування, а п'є молоко з пляшечки;
  • якщо Ви хворієте або є біль і запалення в грудях і Ви тимчасово не можете годувати малюка;
  • якщо ви йдете на прогулянку або в місце, де вам незручно буде годувати дитину з грудей.

Ви завжди зможете зцідити молоко і зберігати його в холодильнику або заморозити, а при потребі розігріти та нагодувати малюка з пляшечки в будь-який час.

Вибір цих пристроїв сьогодні настільки широкий (функціонал відрізняється один від одного механізмом своєї роботи, ціною, властивостями, зручністю і т. д.), що у жінки просто розбігаються очі. Щоб не мучитися питанням, як його вибрати правильно, слід знати, які види цих апаратів існують.

                                                   

       

                          Як же вибрати молоковідсмоктувач?

Абсолютно всі молоковідсмоктувачі поділяються на два види за принципом їхньої дії: ручні, тобто механічні, і електричні.

Ручні молоковідсмоктувачі не такі дорогі, як їх електричні аналоги. Їх можна розділити на:

ПОМПОВІ.Найпростіші з існуючих приладів. Складається з насадки на груди і гумової помпи (або груші). При зціджуванні молока таким пристроєм жінці потрібно часто стискати помпу, щоб створити певний вакуум навколо соска і викликати приплив молока. Молоко надходить при кожному натисканні на груди.

Плюс моделі - низька ціна. 

Мінуси - за рахунок постійного механічного здавлювання помпи швидко втомлюється рука, при частому використанні виникає ймовірність появи тріщин сосків. Молоко погано тягне.

Помпові молоковідсмоктувачі є без пляшечки і з прикріпленою пляшкою.

МОЛОКОВІДСМОКТУВАЧ У ВИГЛЯДІ ШПРИЦА.Пристрій складається з двох циліндрів, де внутрішній прикладається безпосередньо до самого соска, а зовнішній виробляє рухи вперед або назад. Цей варіант найбільш поширений і популярний: він легко миється, простий в роботі, невеликий за  розмірами.

ПОРШНЕВІ (ЦИЛІНДРИЧНІ).Даний вид молоковідсмоктувача також складається з силіконової насадки на сосок з прикріпленим до нього спеціальним важелем і пляшкою в комплекті. Для зціджування досить натискати на важіль, щільно притискаючи насадку до грудей.

    До плюсів такого молоковідсмоктувача відносяться:

  • завдяки силіконовим насадкам, зціджування нагадує природне годування грудьми, що сприяє поліпшенню лактації;
  • швидке зціджування. За 10 хв зціджує до 150-200 мл (При ручному зціджування на це йде до 40 хв);
  • безшумна робота;
  • можливість стерилізації всіх частин молоковідсмоктувача;
  • порівняно невисока ціна і величезний вибір різних моделей.

        Недоліки даного виду включають:

  • неміцність деталей. При дуже частому використанні важіль молоковідсмоктувача може зламатися;
  • у жінки при зціджуванні швидко втомлюється рука.

Вирішуючи, який з механічних молоковідсмоктувачів вибрати, визначтеся з частотою використання пристрою - поршневі можуть використовуватися при зціджуванні 1-2 рази на добу, помпові - вкрай рідко.

ЕЛЕКТРИЧНІ МОЛОКОВІДСМОКТУВАЧІ.Крім механічних моделей, для полегшення процесу зціджування існує такий вид приладів, як електричні. Користуватися будь-якою моделлю не складає  труднощів.

Принцип дії такого пристрою полягає не в ручному створенні вакууму навколо соска, а з використанням спеціального моторчика. Жінці достатньо лише натиснути на кнопку, і прилад сам почне свою роботу.

      У електричних молоковідсмоктувачів існує ряд переваг:

  • Можливість запам'ятовування режиму зціджування;
  • Існують моделі з двофазним режимом. Спочатку прилад працює в швидкому і несильному режимі, поступово переходячи до повільного і глибоке зціджування. Цей режим дозволяє максимально зцідити грудне молоко;
  • Є моделі, які дозволяють одночасно зціджуватися з обох грудей;
  • Легко розбирається, деталі миються і стерилізуються;
  • Електричний молоковідсмоктувач підходить для постійного використання, так як не травмує соски і не сприяє втомі.

Незважаючи на безсумнівні плюси електричних моделей, у них є і певні недоліки. До них відносяться висока вартість і шум при використанні. Такий молоковідсмоктувач навряд чи можна використовувати поруч зі сплячою дитиною.                               

 

       Правила зціджування молоковідсмоктувачем:                                             

Так, вигодовування малюка груддю: що іще може викликати таке розчулення і захоплення? Це справжнє диво! Але за період вигодовування більшості мам все ж доводиться стикатися з такою ситуацією, як зціджування. Щоб не нашкодити здоров'ю малюка і убезпечити себе від зайвих ризиків, кожна матуся зобов'язана знати, як зціджувати молоко молоковідсмоктувачем правильно.

                         Підготовка до зціджування:

    •     Помити руки з милом і обмити груди теплою водою.
    •     При можливості випити склянку теплої води, або чаю для поліпшення припливу молока.
    • Уважно прочитайте всю інструкцію, вкладену у ваш молоковідсмоктувач.
    • Якщо молоковідсмоктувач використовуєте вперше, обов'язково прокип'ятіть, і дайте йому висохнути. Потім зберіть всі частини і приготуйте стерилізований посуд для збору молока
    • Перед початком процесу підберіть воронку потрібного розміру, сам сосок не повинен прилягати до стінки відсмоктувального пристрою, інакше зціджування буде повільним і болісним. Сосок повинен ходити вперед і назад без перешкод, тому необхідно залишати місце для його руху.
    • При великих грудях або великих сосків, рекомендується вибирати воронку з найбільшим діаметром.
    • Щоб груди краще прилягали до воронки, змочіть шкіру вологим рушником.
    • Знайдіть місце для себе, найбільш зручне і придатне для такої процедури.
    • Починайте зціджувати молоко на найзручнішою швидкості, навіть якщо вона сама потужна. Головне не забувати постійно стимулювати приплив молока.
    • Легкими рухами по колу груди можна стимулювати перед самою процедурою і під час неї.

         Підготовка закінчена, можна приступати до зціджування.

Якщо ви відчули найменші труднощі при зціджуванні, не забувайте, що зціджування - штучний процес, імітація вигодовування. Досягти позитивного результату можна при виробленні гормону зціджування під назвою окситоцин. Для цього достатньо буде прийняти теплу ванну, випити гарячого чаю (бажано з молоком), покласти теплий рушник собі на груди або просто поглянути на фотографію вашого малюка. Вже під час зціджування почне працювати гормон пролактин, від нього залежить, скільки молока ви зможете зцідити.

                   Інструкція по  зціджуванню: 

      • Для полегшення процесу краще трохи нагнутися вперед, але не занадто. Таке становище дозволить  легше пропускати молоко і мамі буде значно легше його збирати.
      • Підтримуючи і трохи піднімаючи груди однією рукою, прикладіть і міцно притисніть насадку молоковідсмоктувача до соска. Сосок повинен знаходитися посередині насадки. У свою чергу, воронка повинна щільно прилягати до соска, інакше не створиться потрібний вакуум і процес зціджування буде утруднений.

                        

 Сосок повинен бути по центру,             Натискайте на поршень (якщо 

  воронка герметично і щільно               молоковідсмоктувач ручний)

           прилягати до грудей

      • При використанні механічного приладу - починайте натискати на важіль або помпу, для зціджування електричним молоковідсмоктувачем досить натиснути на кнопку. Не потрібно при цьому здавлювати груди, щоб не травмувати соски. Якщо все-таки біль має місце бути, перевірте, чи правильно розташована воронка молоковідсмоктувача і рівно посередині розташовується сосок. При стані сильного дискомфорту варто зупинити зціджування і через деякий час почати процес знову.
      • Зціджуватися слід до тієї пори, поки груди не пом'якшаться. Перед закінченням процесу ще раз промасажуйте груди від пахової западини до центру, зганяючи залишки молока з бічних часточок. На цьому зціджування закінчено, можна використовувати молоко відразу ж або заморозити його.

 

В нашому Прокаті Baby Service Луцьк Ви зможете підібрати зручну для Вас модель молоковідсмоктувача та взяти її в оренду на необхідний час.

 

Наголошуємо на абсолютній безпечності наших товарів для Вас та Вашого малюка, адже ми здаємо в прокат лише продукцію компаній з високою репутацією та багаторічним досвідом роботи на ринку.

Ваш Baby Service Луцьк)