укррус

Телефони у Луцьку

 • (097) 714-28-28
 • (050) 714-28-28
Молоковідсмоктувач електричний Philips Avent
Молоковідсмоктувач електричний Philips Avent
Як це працює?

Доставка: 100 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

500.00 грн

- якщо у нас вперше;

450.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

100 грн

За тиждень

200 грн

За 2 тижні:

300 грн

Користуєтесь 1 місяць

400 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

13 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Прокат оренда молоковідсмоктувача Aventa в Baby Service Луцьк

Молоковідсмоктувач електричний Avent має унікальну форму, яка дозволяє матусі займати зручне положення під час зціджування молока, стимулюючи приплив молока за допомогою м'якої масажної насадки. Немає необхідності нахиляться вперед щоб зцідити молоко.Також новий дизайн виключає ризик затоплення двигуна насоса. Завдяки унікальній формі молоковідсосу молоко з грудей надходить прямо в пляшечку, навіть якщо ви сидите рівно. Зручне положення і почуття розслабленості під час зціджування природним чином стимулюють приплив молока і полегшують процес. Для повної зручності електронний молоковыдсмоктувач працює не тільки від мережі, але і від акумулятора.

                                            Характеристики: 

 • Завдяки унікальній формі молоковідсмоктувача молоко з грудей надходить прямо в пляшку, навіть якщо ви сидите рівно. Це означає, що ви можете зайняти більш зручне положення під час зціджування, більше не потрібно нахилятися вперед, щоб все молоко потрапляло в пляшечку. Зручне положення і почуття розслабленості під час зціджування природним чином стимулюють приплив молока і полегшують процес.

 • При включенні молоковідсмоктувач автоматично запускається в режимі делікатної стимуляції, покращуючи приплив молока. Потім можна вибрати одну з трьох установок, з якої зціджування буде найбільш комфортним.

 • Нове м'яке оксамитове покриття масажної насадки залишає на шкірі відчуття тепла для комфортної та ніжної стимуляції припливу молока. Під час зціджування насадка дбайливо імітує процес смоктання грудей дитиною, забезпечуючи природний приплив і клінічно доведену ефективність. Завдяки своєму дизайну м'яка масажна насадка прекрасно підійде більшості годуючих мам. При необхідності можна придбати насадку більшого розміру.

 • Завдяки широкій сосці, що повторює форму грудей, можна легко поєднувати годування грудьми і годування з пляшечки.

 • Компактний дизайн і ергономічна ручка дозволяють із зручністю утримувати молоковідсмоктувач і прикладати його до грудей. Завдяки невеликому розміру і вазі молоковідсмоктувач зручно розміщувати так, щоб повністю контролювати процес зціджування. Для зручності в дорозі і компактності при зберіганні трубку можна просто накрутити на основу. Акумулятори спрощують використання молоковідсмоктувача в дорозі.

 • Форма деталей дозволяє візуально визначити порядок їх з'єднання, забезпечуючи просту збірку молоковідсосу.

 • Молоковідсмоктувач підходить для використання разом з іншими продуктами для годування серії Philips Avent, в тому числі з пляшечками і контейнерами для зберігання молока серії Classic. 

 • Завдяки невеликій кількості окремих деталей очистити молокоотсос дуже просто. Молоко ніколи не контактує з трубкою і основою. Всі частини приладу, крім електричних, підходять для миття в посудомийній машині.

 • Одинарний електронний молокоотсос ідеально підходить для мам, які часто зціджують молоко і цінують можливість зціджувати без зусиль, одним натисканням кнопки.

  Дорогі наші матусі, зціджуйте молоко комфортно і безболісно з зручними електричними молоковідсмоктувачами.А заощадити час і гроші Вам допоможе завжди Ваш Baby Service).