Багатофункціональний пеленальний столик
Догляд за новонародженою дитиною це важливий аспект в його житті і житті матері. Адже саме в цей час йому особливо необхідна допомога мами. Від правильного догляду за новонародженим залежить здоров'я і благополуччя малюка. Дотримання необхідних норм гігієни і режиму допоможе малюкові уникнути зайвих захворювань, особливо на першому році життя.
У цьому Вам може допомогти багатофункціональний пеленальний столик з ванночкою.
Є два основний способів сповивання.
Тугий спосіб сповиванн- це спосіб, коли ручки малюка лежать строго уздовж тіла, ніжки витягнуті і зафіксовані. У сучасній педіатрії такий спосіб застосовується, якщо малюк з перших хвилин життя гіперактивний.
Вільний спосіб сповивання застосовують для обмеження свободи руху ручок. Вважається, що боротися з природою не потрібно і буде краще, якщо малюк зможе прийняти звичну йому позу, коли коліна притягнуті до грудей. Адже саме в такому положенні він перебував майже всі 9 місяців в животику у мами.
Перед сповиванням на стіл покладіть байкову пеленку, потім клейонку, фланелеву, бавовняну пелюшки і, нарешті, складений в трикутник підгузник. Спочатку надіньте бавовняну, а потім фланелеву сорочечку. Нижній край їх повинен знаходитися на рівні пупка. Закріпіть підгузник і загорніть дитину в бавовняну і фланелеву пелюшки. Верхній край їх повинен бути на рівні пахвових западин. Руки рекомендується залишати вільними. Чепчик або косинку на голову можна не надягати. В такому запелёнатом стані новонароджений повинен знаходитися весь час. Якщо температура в кімнаті 20-22 С, більше надягати нічого не потрібно. При зайвому укутуванні на шкірі може з'явитися дрібний яскраво-червоний висип (так звана пітниця), яка може нагноюватися.
Після відділення пуповинного залишку, при неускладненому перебігу процесу загоєння пупкової ранки, новонародженого слід купати щодня. Тривалість гігієнічної ванни 5-7 хв, найкращий час для купання 8-9 годин щовечора, до годування дитини, температура води + 36,5. + 37,0 С. Для купання потрібно виділити спеціальну ванночку, яка буде використовуватися тільки з цією метою.
Для купання можна використовувати некип'ячену водопровідну воду. Купати дитину із застосуванням миючих засобів потрібно не частіше 2-3 разів на тиждень. Голову малюка пыдтримувати на зігнутою в лікті руці. Цією ж рукою його тримають за верхню третину плеча. Іншою рукою підтримують за сідниці і стегна. Дитину опускають у воду повільно, починаючи з сідниць, потім все тіло. Вода не повинна потрапляти в вуха, ніс і рот. Намиленої долонею миють волосяну частину голови в напрямку від чола до потилиці. Потім миють тіло і кінцівки. Далі дитини перевертають і миють спину і потилицю; в кінці купання обливають водою, температура якої на 1-2 градуси нижче температури води у ванні.
Після купання шкіру дитини осушують (але не витирають!) рушником або пелюшкою з м'якої бавовняної тканини промокальними рухами. Після 6 місяців купати дитину можна через день (в жарку пору року щодня в будь-якому віці), при температурі води + 36 С, тривалість купання до 10 хв.
Якщо Ви виписались із пологового будинку та не встигли придбати ванночку та пеленальний столик...не біда, під рукою у Вас Прокат дитячих речей Baby Service Луцьк.
Замовляйте багатофункціональний столик та ростіть здорові))