укррус

Телефони у Луцьку

 • (097) 714-28-28
 • (050) 714-28-28

Дитяче медичне обладнання.Прокат оренда у Луцьку

Небулайзер (інгалятори), кварцові лампи, лампи від жовтушки новонароджених напрокат в Baby Service - Луцьк 

Якщо дитина захворіла, це завжди стрес для батьків. Матусі прагнуть полегшити страждання малюка всіма можливими способами. Часто це призводить до плачевних наслідків.

                                   Пам'ятайте!

 • Не відкладайте зустріч з лікарем, якщо  що-небудь в  стані дитини викликає ваш подив, або з'явилися небезпечні симптоми.
 • Не давайте дитині незнайомих ліків без призначення лікаря. Тільки лікар повинен вказати точні дозування ліків  залежно від  віку малюка і  час прийому. Перша ознака, що дитина нездужає: поганий апетит, неспокійна поведінка, часті сльози, капризи. Ну і, звичайно, виділення з носа, кашель, підвищення температури.Не варто відразу лякатися. Найголовніше, що зараз потрібно малюкові ваші ніжні обійми і любов. Візьміть його на ручки, покачайте, заспокойте. Він заспокоїться і засне, а у вас буде час грамотно оцінити ситуацію і подумати, з чого почати лікування.

   Перш за все, не потрібно займатися самолікуванням. Ну, якщо тільки це не легкий нежить, і він не є одним із симптомів більш серйозних захворювань. Хворого малюка необхідно оглянути у лікаря і саме лікар повинен призначити індивідуальне лікування з урахуванням віку та особливостей дитини (алергії, хронічних хвороб і т.д.)

  Малюки перших років життя хворіють частіше за дорослих і старших дітей і це нормально. У віці до трьох років нормальною захворюваністю вважається 4-6 епізодів застуд на рік, в садиковому віці ця кількість може зростати до восьми - десяти епізодів на рік. І це не вважається патологією, за умови, що це банальні застуди  при них є нежить, або кашель, температура, але немає приєднання бактеріальних інфекцій. При цьому епізоди ГРВІ необхідно розглядати як тренування імунної системи, її зміцнення, що дає в результаті кожного епізоду подолання хвороби велику тренованість малюка. 

  Звичайно, хотілося б уберегти будь-яку дитину від найменшого ж захворювання, в тому числі і від застуди. Навіть проста застуда для малюка в ранньому віці може стати причиною серйозних ускладнень  він може погано спати і їсти, турбуватися і плакати.

  Тому наш прокат надає Вам також в оренду такі потрібні медичні прилади, як небулайзери (інгалятори) і кварцову (бактерицидну) лампу. Для зручного користування інгалятором дитині, ми надаємо дитячу маску.

  Небулайзер (він же інгалятор) від лат nebula - туман, хмара, - спеціальний пристрій для інгаляції, що забезпечує попадання лікарських речовин в бронхи і легені.

  Розрізняють 3 типи небулайзеров: парові, компресорні, ультразвукові.

  Тільки лікар вам підкаже, який тип небулайзера підійде Вам і Вашій дитині в конкретному випадку: 

   • якщо інгалятор потрібен для прогріву верхніх дихальних шляхів, то паровий небулайзер цілком впорається з завданням;
   • при астмі і алергії можливо лікар порекомендує ультразвуковий інгалятор - цей прилад абсолютно безшумний, але можна застосувати не для всіх типів ліків;
   • якщо для лікування застуди, нежиті, бронхіту - потрібен компресорний небулайзер, це прилад найширшого діапазону застосування, справляється з усіма типами ліків.

  У прокаті дитячих товарів Baby Service - Луцьк надаються в оренду тільки компресорні небулайзери, так як вони самі універсальні, допомагають в лікуванні як верхніх, так і середніх дихальних шляхів, а головне, з їх допомогою можна застосовувати антибіотики і гормони .

         Так що ж краще: взяти напрокат небулайзер або кварцову лампу або купити?

  Якщо Ваша дитина хворіє більш від випадку до випадку, не частіше 2-3 разів на рік, раціонально буде взяти інгалятор дитячий або бактерицидну лампу в прокат. Якщо ж Ваш малюк схильний до частих респіраторних захворювання, то тоді наша порада купити небулайзер або кварцову лампу для домашнього користування.

  У перші дні життя у немовляти може проявитися такий стан, як жовтяниця новонародженого. Такий прояв пов'язано з підвищеним рівнем вмісту в крові пігменту білірубіну. Жовтушка новонародженого лікується фототерапією "синьої" лампою.

  Лампа від желтушки новонародженого напрокат - зручне рішення, якщо Ви не хочете затримуватися в лікарні, а пройти сеанс фототерапії  у дома.

  А найголовніше наше побажання: не хворіти!

  Ваш BabyService :)