укррус

Телефони у Луцьку

 • (097) 714-28-28
 • (050) 714-28-28
Лампа від жовтухи
Лампа від жовтухи
Як це працює?

Доставка: 100 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

1500.00 грн

- якщо у нас вперше;

1000.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

200 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Лампа від жовтухи.Прокат оренда в Baby Service Луцьк

Жовтян́иця новонар́оджених (фізіологічна гіпербілірубінемія новонародженихнеонатальна жовтяниця) — поява жовтяничного забарвлення шкіри і слизових оболонок у дітей в перші дні їх життя. Близько 60% всіх доношених здорових новонароджених у перші дні життя мають більш чи менш виражену жовтуху.

Жовтяниця виникає через посилене відкладання в шкірі білірубіну, продукту розпаду гемоглобіну. Відкладання, як правило, досягає максимуму на п'яту добу життя, після чого поступово зменшується. Це фізіологічний процес і найчастіше абсолютно нешкідливий для малюка.

У новонароджених тривалість життя еритроцитів знижена, тому утворюється дуже багато продуктів розпаду. Ці фактори призводять до того, що у перші дні життя утворюється більше білірубіну, ніж печінка може вивести.

Щоб запобігти цьому новонародженим зі значно підвищеним рівнем білірубіну проводять сеанси фототерапії світлом з короткими хвилями УФ видимого спектру.

                    Фактори ризику:

 • Крововиливи (кефалогематома чи родова пухлина, які можуть виникати при пологах).
 • Посилений розпад еритроцитів (гемоліз).
 • Через несумісність крові матері і дитини (класичний резус-конфлікт(мати резус-негативна, дитина резус-позитивна) останнім часом став рідше зустрічатися через покращення профілактичних заходів, але несумісность крові по системі ABO (мати 0, дитина А чи В) має місце як і раніше).
 • Вроджені захворювання, які супроводжуються гемолізом (гемолітичні анемії) такі, як серповидноклітинна анемія, мікросфероцитарна анемія, дефіцит глюкозо-6-фосфат дегідрогенази.
 • Дуже важливо встановити чи були прояви в інших дітей в сім'ї жовтяниці новонароджених.
 • Обтяжуючими факторами є недоношеність, супутні інфекції, асфіксія, сповільнене випорожнення кишечника (через збільшення всмоктування розщепленого білірубіну), недостатнє харчування, часте блювання, гіпоальбумінемія.

Всім новонародженим, у яких жовтяниця переходить встановлене порогове значення відповідно до віку мусить проводитися вчасне лікування для попередження ядерної жовтяниці шляхом опромінення блакитним світлом з довжиною хвилі 460нм.

Для доношених здорових немовлят у віці від 72 годин порогове значення становить 340 мкмоль/л.Ці коротко хвильові світлові промені здатні руйнувати подвійні зв'язки неконюгованого білірубіну.

Фототерапія має свої побічні дії, тому не потрібно їх використовувати при некритичних значеннях білірубіну, без необхідності.

Очі дитини потрібно прикривати спеціальними «окулярами». Крім того може виникнути втрата води і солі через шкіру і що може призвести до запалення кон'юктиви ока і шкіри  й до порушень функції терморегуляції.

Не останню роль в мінусах фототерапії відіграє факт розлучення мами і дитини, якщо це медичний заклад.Але якщо Ви хотіли б використовувати фототерапію для вашого немовляти в домашніх умовах, але не плануєте купувати спеціальну лампу, ми з радістю надамо Вам послугу прокату лампи в Baby Service - Луцьк  (ми використовуємо найкращі - Philips TL 20W / 52) . 

 Тривалість сеансу лікування залежить від того, який рівень непрямого білірубіну був у дитини.

При використанні апарату для фототерапії, скорочуються терміни лікування, зменшується час виходжування новонароджених з жовтяницею, знижується відсоток захворювань і ускладнень, пов'язаних з гіпербілірубінемією. 

Необхідно дотримуватися деяких правил при використанні лампи:

  • очі малюка повинні бути прикритими;
  • стежити за температурою тіла дитини і введенням додаткової рідини;
  • малюк повинен бути максимально роздягнений для підвищення світлолікувальних ефектів (можна залишити лише памперс та маску на оченята обовязково);
  • температура в кімнаті повинна бути комфортною для малюка
  • необхідно періодично міняти положення тіла дитини
  • не можна  залишати дитину без нагляду.
  •      Перш ніж використовувати фототерапію дома,  все ж радимо попередньо проконсультуватися з вашим педіатром про необхідність використання лампи і не займатися самолікуванням.
   Зазвичай курс фототерапії припиняється, коли рівень білірубіну починає знижуватися. Під впливом фототерапії стілець малюка може стати рідким, з'явитися сухість шкіри або сонливість, але в цілому фототерапія не шкодить організму новонародженого.        

        Середня загальна  тривалість світлолікування - 96 годин.

Характеристики нашої лампи:

                Електричні характеристики:

                  Вихідна потужність лампи: 20W
                      Потужність лампи: 19.3W
                      Напруга лампи: 57V
                      Струм в лампі: 0.37A
                      Светорегуліруемий: немає

            Вміст ртуті (мг): 8.0 mg

  Світлотехнічні характеристики:

Опис світлового пучка:

Довжина хвилі світлового потоку: 400-500 нм з піком емісії на 450 нм

Кольоровий код: 52
      Позначення кольору (код) Медичний
      Світловий потік лампи EM: 360Lm
      Cпад світлового потоку 2000 ч .: 20%


  Щоб замовити лампу, вам необхідно: зателефонувати нам і уточнити наявність лампи.

Звертаємо вашу увагу на те, що лампа вимагає обережності при транспортуванні.

Одужуйте скоріше !!!

Ваш Baby Service Луцьк