укррус

Телефони у Луцьку

 • (097) 714-28-28
 • (050) 714-28-28

Дитячі розвиваючі килимки.Прокат,оренда у Baby Service Луцьк

Спілкування з любою матусею, приносить малюку масу позитивних емоцій, але чим дорослішим він стає, тим цікавішим для нього стає світ довкола.

Так нудно лежати в колисці та дивитися на уже знайомі предмети.Саме у віці від 0,5 до року — це найбільш активний період малюків для дослідження предметів за допомогою дотику. Більш того, якщо тактильних відчуттів недостатньо, у дитини гірше розвивається головний мозок.

Вони йому просто життєво необхідні! Лише в силах батьків «збагатити» для дитини середовище його тактильних відчуттів і чим різноманітнішими та яскравішими будуть матеріали для іграшок, з якими взаємодіє дитина, чим більше вони будуть відрізнятися «на дотик» один від одного, тим швидше і повніше буде відбуватися  розвиток малюка.

Хорошим рішенням у даному випадку для немовлят є саме розвиваючий килимок.І мамі не потрібно розважати карапуза на руках, і малюк буде зайнятий розгляданням нових іграшок та "мацанням" нових предметів.

 Купівля якісного килимка не завжди виправдана, адже дітки розвиваються по різному: якщо одній дитині буде цікаво бавитись на розвиваючому килимку до року, а то й довше, то інший малюк ні хвилини не всидить на килимку.Тому раціональніше буде скористатися послугами прокату дитячих товарів.

Ви можете взяти розвиваючий килимок в оренду у нашому прокаті Ваву Service – Луцьк, а коли малюк підросте, і ви зрозумієте, що йому стало не цікаво, ви легко зможете повернути килимок і взяти напрокат якусь іншу більш необхідну для вашого малюка річ, наприклад шезлонг-качалку чи ліжечко-манеж, чи ходунці.

 Наші килимки можна брати для діток у віці від 1 міс. до 1 року.Найбільш оптимальний вік дитини для придбання розвиваючого килимка від 2 до 6 місяців.

           Характеристики  розвиваючих килимків:

  • Цікаві іграшки, яскраві брязкальця, барвисті малюнки, світлові і музичні модулі занурять малюка у казковий ігровий світ, принесуть багато позитивних емоцій.
  • Стимулюється розвиток дрібної моторики, координації, пам'яті, уваги, мовлення; килимок допоможе навчитись перевертатись на животик і повзати.
  • Килимок виготовлений з гігієнічно безпечних матеріалів, достатньо легко переться , не линяє.
  • Легкий, зручний у транспортуванні, його можна брати з собою на дачу, на природу або в гості до бабусі.
  • Завдяки безпечним бортикам, можна на деякий час залишати малюка одного, не боячись, що він перекотиться на підлогу і вдариться.

                Ваш Baby Service Луцьк)