укррус

Телефони у Луцьку

  • (097) 714-28-28
  • (050) 714-28-28

Ваги дитячі електронні. Прокат, оренда у Луцьку

Ось і настав той радісний день, коли ви зі своїм новонародженим малюком повернулися додому. Позаду усі тяготи вагітності, а попереду - щастя материнства і, звичайно ж, материнські турботи. Один з головних питань молодої мами - чи достатньо дитина їсть та чи добре вона набирає у вазі? 

Не дивно, адже за цим параметром можна визначити чи у порядку здоров'я новонародженого. У перші місяці особливо важливо стежити за збільшенням, або навпаки, - недобором ваги немовляти. Тому зважування раз на місяць  у дитячій поліклініці  явно недостатньо. Турботливі батьки попіклуються, щоб дитячі ваги були завжди під рукою і відповідно контроль ваги під наглядом.

Звичайно, що кожна дитина набирає вагу по-своєму. Одні дітки набирають у вазі більше, інші — менше, і це нормально.Чим старшою стає дитина, тим повільніше вона набирає вагу.Однак повільний набір ваги може означати, що малюк недоїдає або він хворий. Тому рекомендуємо регулярно зважувати малюка. Це можна робити і в поліклініці, але зручніше, звичайно, вдома.

Звичайно, Ви можете купити ваги, але врахуйте, що вони можуть знадобитися вам на короткий період часу, тому раціональніше взяти їх напрокат.У нас в Ваву Service – Луцьк на даний момент представлені моделі дитячих ваг такі як Momert 6475 та Momert 6400 .

Дитячі ваги діляться на механічні і електронні.Ну, старі добрі механічні ваги, з тягарцями, які потрібно пересувати по металевій шкалі, можна побачити хіба в дитячих поліклініках. Точність вимірювання тут, звичайно, гарантована. Але вдома їх використовувати незручно, хоча б з-за їх великої ваги. Та й користуватися ними зуміє не кожен. Механічні ваги, де вагу показує стрілка на циферблаті,звичайно  зручніше, але вони не дуже точні. Більшість сучасних батьків вибирають все-таки електронні дитячі ваги. У таких ваг крок вимірювання 1,5,10г., та й безліч інших функцій. 

Електронні ваги легкі, мають приємний зовнішній вигляд і невеликий розмір. З їх допомогою Ви можете зважувати свою дитину, визначаючи найменші зміни її ваги з точністю навіть до 1 граму. Ваги особливо потрібні протягом перших тижнів життя, оскільки показник набору ваги є важливим джерелом інформації про самопочуття і здоров'я малюка.Вони зафіксують вагу малечі  в момент максимального спокою дитини і самі розрахують прибавку ваги з точністю в 1-5 грам. Зваживши до і після годування, Ви побачите на дисплеї кількість випитого грудного молока в грамах.

Ваша дитина дуже рухлива і не хоче лежати на одному місці?Не проблема, у наших ваг є функція фіксації ваги (допоможе точно виміряти вагу ), яка вкрай необхідна при постійному русі дитини. Коли Ви кладете малюка на вагу, цифри будуть "бігати", як на будь-яких електронних вагах, але ця функція забезпечує автоматичну зупинку і Вам не доведеться стояти і думати, коли ж натиснути кнопку, щоб вага зафіксувалася. Є моделі  які забезпечують збереження інформації щодо попередніх зважувань малечі,  Вам не доведеться рахувати на калькуляторі різницю, ваги роблять це автоматично!

 Основними характеристиками усіх дитячих ваг  є простота експлуатації, висока точність вимірювань, гарний дизайн, безпечні матеріали і головне - комфорт дитини при зважуванні.

Важливо!!!!Перевіряйте поверхню, на яку ви ставите електронні ваги. Вона не повинна бути мокрою, це небезпечно! Для зважування вибирайте пласку, тверду, чисту поверхню,не ставте ваги на килимове покриття - покажуть не точну вагу.

З нашими вагами матусі, які не можуть дочекатися відвідування педіатра, щоб зважити малюка, зможуть самостійно контролювати скільки малюк з'їв за одне годування, або набрав за один день, тиждень чи місяць.

Ми сподіваємося, що оренда дитячої ваги буде для Вас приємною та вигідною!

 Будьте здоровими! 

Нехай ваші дітки гарно набирають вагу!

 

Коли в будинку з'являється новонароджений, ми більш вимогливо і уважно ставимося і до чистоти житла.

Аноліт Кристал - універсальний 
дезінфікуючий, стерилізуючий та антисептичний засіб, який відрізняється широким спектром дії.

1 літр - 170 грн + пляшка-спрей 250 мл - в подарунок

Дізнайтеся докладніше, чому варто його придбати

 

     Ваш Baby Service, Луцьк)