укррус

Телефони у Луцьку

  • (097) 714-28-28
  • (050) 714-28-28

Меблі для дитячих свят

Ви хочете приготувати найкраще  дитяче свято, і не знаєте з чого почати? Повітряні кульки , кенді-бар, фотозана,  аніматори  згідно тематики свята, ну і звичайно одне з головних деталей-святковий столик для частувань малечі. Оце і вся найнеобхідніша атрибутика для проведення найнезабутнішого свята Вашого іменинника.

  У Луцьку дуже багато закладів, котрі обладнанні дитячими ігровими кімнатами, кімнатами мами та малюка,  що беззаперечно є великим плюсом. Та не кожен дизайн кафе чи ресторану може запропонувати  столик для частувань, що спроектований з думкою про те, що є маленькі відвідувачі зріст яких 105, 5  ,  і край столу  припадає їм на рівень очей, що в край не зручно . Адже  дизайн позначається на таких простих речах,  як сидіння на стільці… та  аби потрапити нагору, без допомоги батьків , доводиться інколи повзти на руках і колінах, усвідомлюючи, що стілець може перекинутися будь-якої миті. Другий важливий момент, це можливість  самостійно дитягнутися,  та поласувати всіма смоколиками, не розливши на себе сік.. Погодьтеся, на персональному стільчику йому набагато комфортніше, ніж на колінах у мами, дитині простіше зосередитися на їжі - ніщо не заважає насолоджуватися новими смаками або орудувати столовими приборами.

Звичайно, дитячі стільчики та столики коштують недешево, та навіть тим батькам, які вирішили влаштувати грандіозне свято , не обявязково заповнювати свій життєвий простір непотрібним скупченням громіздких речей, а достатньо звернути увагу, що види подібних меблів є можливість взяти у оренду.

Тому  наш сервіс прокату Baby Service Луцьк хоче запропонувати вам нову перспективу, як  правильно організувати місце для святкувань дня народження, проведення майстер- класів, дитячих вечірок, завдяки якій Ваші діти відчують  себе включеними у світ, та   зможуть закріпити  певні соціальні навички, а батьки в свою чергу відпочинуть від тотального контролю за своїм чадом.

В нас,  у оренду  Ви можете вибрати  те , що підійде по критеріям  на Ваше дійство. Дитячі столики круглої або прямокутної форми, що  розраховані на 6 або 8 осіб ,(якщо ж Вам потрібно на більшу кількість гостей, то про це потрібно узгодити заздалегідь, і  забронювати  потрібну комплектацію) та дерев'яні білі стільчики .  Важливими ключовими елементами конструкції є те, що дитячі стільчики витримують вагу дорослої людини, а столики регулюються по висоті для різного віку , що є не лише  безпечно , але й функціонально та красиво. Якісні матеріали, нетоксичні лаки і фарби, надійність кріплення деталей такі важливі складові у підборі асортименту нашого сервісу. Столики, та стільці виконані у білому кольорі, що дозволить співвідносити фактично з будь якими кольорами стін, та підлоги. По бажанню, додатково Ви можете доукомплектувати Ваше замовлення святковою скатертиною, що в асортименті пошиті з урахуванням дитячої аудиторії.

Наша головна роль – дати дітям відчуття, що все можна зробити, все можна спробувати і що світ класний, що вони бажані та улюблені, що нема чого боятися. Треба бути уважними, бути на боці дитини, бути готовими серйозно поставитися до не дуже серйозних на перший погляд речей. Адже гра – це прототип життя. 

Тож, бажаємо Вам, щоб  Ващі життєві події завжди були святами радості, веселощів, добрих слів , чудових подарунків і щасливих спогадів, а Ваш малюк запам*ятовує свята , яскравими і зручними.