укррус

Телефони у Луцьку

 • (097) 714-28-28
 • (050) 714-28-28

Дитячі манеж-ліжечка.Прокат оренда у Луцьку


   
Будь-яка мама знає , що таке маленька допитлива дитина, яка починає пізнавати світ.

Він заповзає в усі закутки, намагається дотягнутися до цікавих для нього речей, вчитися вставати і ходити, стрибає, гойдається і всіляко балуется.Все це супроводжується ударами, падіннями, травмами ... що ж робити? У цьому випадку дитячий манеж, це палочка-виручалочка для батьків.

 Але не всі малюки з радістю приймають новий предмет, деякі можуть почати сильно опиратися і активно протестувати.

В цьому випадку тільки одна порада - привчайте дитину до манежу поступово і не залишайте його надовго.Покладіть туди його улюблені іграшки, пограйте там з ним ... Не робіть з манежу зону покарання, беріть дитину на руки, якщо він плаче, спілкуйтеся з ним.Дитячий манеж вчить малюка самостійності: ті півгодини-годину, малюк в манежі повинен розважати себе сам, вигадувати ігри і різні заняття.Для дитини - це особистий ігровий простір, невелика затишна кімнатка, в якій можна грати, "читати" книжки, стрибати і перекидатися.

                                           При виборі манежу звертайте увагу на:

  • розмір манежа.С одного боку ігровий простір повинен бути достатнім для малюка, з іншого - манеж не повинен захаращувати квартиру.Оптимальная висота манежу 80-110см., Дивіться щоб дитина не могла самостійно з нього вибратися.
  • форма манежа.Манежі бувають круглі, квадратні, овальні і прямокутні.Вибирайте на ваш смак.
  • конструкція манежа.Манежі розподіляються на складні і нескладні.Перевага складних манежів в тому, що їх легко зберігати, транспортувати та переставляти.
  • стінки, можуть бути двох видів: або з сітки, або з з прутів.Якщо вам більше до смаку сітка, то зверніть увагу на колір матеріалу, він повинен бути спокійним, щоб не дратувати очі дитини.
  • матеріал.Внутрішня обробка манежу буває зроблена з кількох матеріалів: харчової плівки або бавовняної тканини.Першу простіше мити, а друга більш екологічна.Також зверніть увагу на деталі манежу, вони не повинні бути покриті лаком або фарбою, оскільки малюки люблять все гризти.
  • стійкість, безпеку і вагу.Безпечний манеж - це, перш за все, той, який не перекинеться і не зрушиться з місця, що б малюк в ньому не робив.Якщо у манежі є коліщатка, стежте за тим, щоб там обов'язково були фіксатори .Якщо стінки з сітки, то вона повинна бути настільки дрібна, щоб пальчики малюка туди не пролізли.Чим вище манеж, тим він стійкіший.Не забувайте перевіряти манеж на наявність виступаючих деталей: шурупів і болтів, а також задирок і гострих відколів. 

                                                     ВАЖЛИВО !!!!!

  •       не залишайте в манежі дорослих детей.Манежі розраховані для дітей від народження до 3 років. 
  •       не залишайте двох і більше детей.Багато діток можуть розгойдати  і перекинути манеж.Також велика вага може поламати манеж.
  •       не залишайте малюка надовго в манежі.Оптимальний час 30-40хвилин.Потім зробіть перерву на деякий час.
  •       не залишайте малюка одного.Він повинен бачити або чути маму.Так він буде відчувати себе захищеним і не буде боятися.
  •       не кладіть в манеж великі іграшки, для малюка це спосіб вибратися з манежу, а також речі в які він може поранитися.

    Думка, щоб купити дитячий манеж відвідує багатьох батьків вже з моменту народження малюка, але не завжди доцільно купувати таку річ, так як з часом вона стає вже непотрібною, а місця манежі займають більш ніж достатньо, тому наш прокат Baby Service пропонує взяти в оренду дитячий манеж, і не думати  після  куди його подіти або кому подарувати.

    В манежі дитина буде вчитися багатьох важливих дій. В першу чергу, це, звичайно, самостійний підйом і перші боязкі кроки з підстраховкою, тримаючись ручками. Падінь при освоєнні подібних навичок, на жаль, не уникнути, тому ми вибираємо тільки м'які і безпечні манежі, що не мають небезпечних кутів або деталей.

      Чекаємо ваших замовлень.

      Ваш  Baby Service Луцьк)