укррус

Телефони у Луцьку

  • (097) 714-28-28
  • (050) 714-28-28

Вуличі ігри та розваги для дітей від Baby Service Луцьк.

Дітям вкрай необхідне свіже повітря, але більш всього на світі малюки люблять гратися, тому краще планування дозвілля малюка – це поєднання прогулянки з захоплюючою грою.

Існує величезна кількість ігор для дітей на вулиці: спортивні, пізнавальні, і просто веселі, які розраховані як на велику компанію малюків, так і всього на двох-трьох чоловік. Цікаво проводити час на вулиці малюк може навіть на самоті під наглядом мами, головне – знайти для нього підходяще заняття.

В чому ми спробуємо Вам допомогти.))

      Спортивні колективні вуличні ігри для дітей.

Спорт допомагає дитині підтримувати свою фізичну форму, а також розвиває його рухову активність, а свіже повітря зміцнює імунітет дитини, роблячи малюка більш витривалим. Саме тому батькам варто звернути особливу увагу на спортивні ігри на свіжому повітрі для дітей.

До колективних іграм на вулиці можна віднести футбол, волейбол і баскетбол. Для таких ігор потрібно всього лише підходящий майданчик, обладнаний воротами або сіткою і м’яч.

У такі ігри зазвичай з радістю включаються малюки від 4-5 років і старше. Якщо діти ніколи раніше не грали в таку гру, дорослим слід пояснити їм правила і на перший час включитися в ігровий процес разом з малюками.

Однак, найчастіше трапляється так, що дорослим самим цікава гра, тому вони можуть годинами бігати і стрибати нарівні з малюками, що дуже потішає останніх.

У зимову пору року в якості спортивної вуличної ігри для дітей може виступати хокей, але тільки за наявності спеціально обладнаній для цієї мети майданчика.

До ігор для дітей для вулиці, відповідним для двох чоловік, можна віднести бадмінтон і настільний теніс. Правда, координація малюків часто залишає бажати кращого, і їм часом важко потрапити по волану або тенісному м’ячу, проте вони зазвичай старанно намагаються, так що час за такою грою в жодному разі не пролітає даремно.

        Спортивні поодинокі дитячі вуличні ігри.

До спортивних дитячих ігор на свіжому повітрі, якими дитина може займатися поодинці,можна віднести:

велосипед, ролики, ковзани, лижи, скейтборд.

Перші заняття, під час яких дитина вчиться правильно пересуватися на обраному ним спортивному інвентарі, обов’язково повинні проходити під контролем батьків.

 І лише, коли малюк відчує себе впевнено, можна дозволити йому займатися таким спортом поодинці або в компанії друга.

      Старі веселі ігри для дітей у дворі.

Безліч ігор для дітей для свіжого повітря прийшло в сучасність з минулого століття. Незважаючи на те, що такі ігри для дітей у дворі були популярні ще серед наших бабусь і прабабусь, тим не менш, в них із задоволенням грають і сучасні діти. До таких ігор для дітей на вулиці відносяться: класики, резиночка, хованки, їстівне-не їстівне, зіпсований телефон, козаки-розбійники,вишибала.

Якщо Ваші малюки не знайомі з такими веселими дитячими іграми на вулиці, батькам обов’язково варто навчити їх в них грати, адже незважаючи на свою багаторічну історію, ці забави не втрачають своєї популярності. До того ж зіграти разом з малюками в улюблену гру свого дитинства – це відмінний спосіб для дорослих зануритися в минуле і згадати свою безтурботну босоногу пору.

      Пізнавальні ігри на свіжому повітрі для дітей.

До особливої категорії ігор для дітей для вулиці можна віднести пізнавальні ігри. Їх головне завдання – не тільки розважити дитину, а й навчити його чомусь новому, або допомогти засвоїти знання, отримані раніше. Пізнавальні дитячі вуличні гри дорослі можуть легко придумати самостійно, для цього їм достатньо лише озирнутися по сторонах і включити свою фантазію.

Наприклад, гуляючи по осінньому парку з малюком, можна звернути його увагу на цікаве забарвлення опалого листя та навчити розрізняти основні кольори: червоний, жовтий, зелений. Після цього можна зіграти з ним в забавну гру «хто знайде найкрасивіший кленовий листочок?» Або «хто збере найбільший осінній букет?». Відмінно підійде така забава і для кількох малюків. Також восени можна разом з дітьми назбирати жолудів різної форми, а по приходу додому навчити їх майструвати з них і звичайних сірників забавних тварин і чоловічків.

Влітку, гуляючи по узбережжю, можна разом з малюком збирати гальку різного розміру, і вчити його викладати з камінчиків різні візерунки і букви. Добре підходять маленькі камінчики і для освоєння рахунку. Також влітку можна влаштувати між малюками змагання «хто правильно назве всі квіти або дерева на галявині».

Навесні можна пограти в не менш цікаві та пізнавальні ігри для дітей на свіжому повітря – наприклад, пошук перших пролісків, перевірка фортеці крижаної кірки на калюжах, установка годівниці для птахів або ведення щоденника спостережень за погодою.

Цікавою дитячою грою на свіжому повітрі взимку буде не тільки ліплення сніговика, а й вивчення з його допомогою властивостей снігу. Можна попросити малюка залити зліпленого сніговика водою і подивитися, що станеться з ним на наступний день, а можна разом з ним набрати у відерце снігу і принести його додому, щоб показати дитині, як в теплі він перетворюється на воду. Можна взяти на зимову прогулянку лупу і з її допомогою розглядати витончені візерунки сніжинок. Одним словом, зима – не менше відповідний час року для вуличних ігор для дітей, ніж літо, осінь чи весна.

В будь-який час року можна пограти з компанією дітей в правила дорожнього руху, коли частина малюків буде зображувати машини , а інша частина – пішоходів, дорослий же буде світлофором. Завдання світлофора – показувати червоний, жовтий або зелений сигнал, а малюки, що зображують пішоходів повинні правильно показати, що їм потрібно робити – їхати, йти чи стояти на місці.

Добре підходять в якості спокійних дитячих ігор на вулиці і всіма улюблені настільні ігри, фанти, загадки та пантоміми, в які зазвичай грають удома. Такі ігри будуть доречні після насиченого подіями дня при виїзді на природу або дачу, коли малюки вже набігалися і втомилися. Настільні ігри, загадки, фанти і пантоміми при світлі багаття або свічок захоплять не тільки малюків, а й дорослих.

Прокат дитячих товарів Baby Service Луцьк щоразу збільшуватиме асортимент вуличних спортивних ігор.

Тож слідкуйте за нашими новинками та спортивно і весело проводьте час з Вашими малюками.