укррус

Телефони у Луцьку

 • (097) 714-28-28
 • (050) 714-28-28

Дитячі автокрісла.Прокат оренда у Baby Service Луцьк

Дитяче автосидіння —крісло, яке встановлюється в автомобіль для перевезення дітей з моменту народження і приблизно до віку 12 років (поки дитина не досягне ваги 36 кг і зросту вище 1,5 метра).

Призначення дитячого автокрісла — забезпечити безпеку малюка на випадок ДТП та при різкому гальмуванні чи екстреному маневрі. Дуже важливо, щоб дитяче автокрісло було правильно закріплено в салоні автомобіля, а дитина в ньому була правильно пристібнута.Також дитячі автокрісла допомагають малюкам подорожувати з комфортом. Часто у автокріслах передбачена можливість регулювання нахилу для комфортного сну дитини.

Загальноприйнятою є класифікація автокрісел за ваговими групами, відповідно до євронорм ECE R44/04.

 • Група 0 Вага дитини — менше 10 кг. Приблизний вік — від народження до 6 місяців. Спосіб установки — боком до напрямку руху.
 • Група 0 + Вага дитини — менше 13 кг. Приблизний вік — від народження до 1 року. Спосіб установки — обличчям проти ходу руху.
 • Група I Вага дитини — від 9 до 18 кг. Приблизний вік — від 9 місяців до 4 років. Спосіб установки — об-личчям уперед по ходу руху (зустрічаються автокрісла спареної групи 0 / I, які також можуть встановлю-ватися обличчям проти ходу руху).
 • Група II Вага дитини — від 15 до 25 кг. Приблизний вік — від 3 до 7 років. Спосіб установки — обличчям по ходу руху.
 • Група III Вага дитини — від 22 до 36 кг. Приблизний вік — від 6 до 12 років Спосіб установки — обличчям по ходу руху.

Випущені дитячі автокрісла можуть відповідати одній або кільком ваговим групам. Найпопулярніші дитячі автокрісла, які призначені для дітей наступних вікових груп:

 • Автокрісло дитяче групи 0 + призначені для дітей від народження до 1 року (вагою менше 13 кг). Вста-новлюються обличчям проти ходу руху, дитина кріпиться вбудованими внутрішніми ременями. Часто дитячі автокрісла групи 0 + називають переносними, бо вони порівняно легкі, мають ручку для перене-сення і можуть використовуватися вдома як крісло-гойдалка. Деякі моделі можна встановлювати на спеціальні бази, які кріпляться в салоні автомобіля. Це полегшує зняття / установку крісла і, найчастіше, покращує безпеку. Дитяче автокрісло групи 0 + оптимальний вибір для новонародженої дитини.
 • Дитячі автокрісла групи 0 + / I призначені для дітей від 6-ти місяців і приблизно до 4 років (вагою не більше 18 кг). Встановлюються попервах обличчям проти ходу руху, а коли дитина підросте приблизно до 18 місяців, дитяче автокрісло треба встановлювати обличчям по ходу руху. Крісло кріпиться вбудованими внутрішніми ременями. Мають регулювання кута нахилу для зміни положень при зміні режимів — сон / гра. Дитяче автокрісло групи 0 + / I — оптимальний вибір для дитини, якій вже виповнилося 6 місяців.
 • Дитячі автокрісла групи I призначені для дітей від 9 місяців і приблизно до 4 років (вагою від 9 до 18 кг). Встановлюються обличчям по ходу руху, дитина кріпиться вбудованими внутрішніми ременями. Також є моделі, в яких малюк фіксується не внутрішніми ременями, а спеціальним столиком безпеки. Мають регулювання кута нахилу для зміни положень сон / гра.
 • Дитячі автокрісла групи I / II / III призначені для дітей від 9 місяців і приблизно до 12 років (вагою від 9 до 36 кг). Встановлюються обличчям по ходу руху. Дитина до ваги 15 кг фіксується внутрішніми ременями, які потім знімаються. Також є моделі, в яких малюк фіксується не внутрішніми ременями, а спеціальним столиком безпеки. Діти старшого віку (від 4 років) що є важчими, фіксуються в автокріслі штатним автомобільним ременем безпеки. Дитячі автокрісла групи I / II / III часто називають універсальними — вони призначені для дітей широкого вікового діапазону.
 • Дитячі автокрісла групи II / III призначені для дітей від 3 і приблизно до 12 років (вагою від 15 до 36 кг). Встановлюються обличчям по ходу руху, дитина в автокріслі фіксується штатним автомобільним ременем безпеки. Найчастіше дитяче автокрісло групи II / III має спинку. Але існує різновид — так звані бустери, які позбавлені спинки.

Існує два основних способи кріплення
дитячих автокрісел в салоні автомобіля. Перший — за допомогою штатних автомобільних ременів безпеки. Це найпоширеніший спосіб кріплення,а також за допомогою системи Isofix. Ця система являє собою вбудовані в дитяче автокрісло металеві направляючі з замочками на кінці і спеціальні залізні скоби, вбудовані в сидіння автомобіля, але не всі автомобілі мають таку систему. Система Isofix вважається найбільш безпечним і зручним способом кріплення дитячого автокрісла, але моделі з цією системою коштують набагато дорожче. Практично всі дитячі автокрісла з системою Isofix також можна закріпити за допомогою штатних автомобільних ременів.

Чинні в Україні "Правила дороднього руху" з 2008 року містять пункт 21.11.б, за яким дітей, зріст яких менше 145 см або тих, що не досягли 12-річного віку, забороняється перевозити:

 • у транспортних засобах, обладнаних ременями безпеки, без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу;
 • на передньому сидінні легкового автомобіля — без використання зазначених спеціальних засобів;

Дитячі автокрісла, представлені в службі прокату Бебі сервіс Луцьк, відповідають усім вимогам Європейського стандарту безпеки ECE R44 / 04, мають надійну і міцну конструкцію, виконану з якісних матеріалів, що безпечні для здоров'я дитини і не викликають алергічних реакцій.

Оренда автокрісла - просте і ефективне рішення, якщо плануєте поїздку або хочете спробувати, перед тим як купити автокрісло.

Дорослих часто змушує пристібати ремені безпеки бажання уникнути важкої розмови з інспектором ДАІ.Прокат дитячих автокрісел Baby Service Луцьк дає вам можливість дотримуватися правил, а також дбати про безпеку маленьких пасажирів.

Подорожуйте комфортно і безпечно, ми розширюємо свій асортимент.

Ваш, Baby Service Луцьк.