укррус

Телефони у Луцьку

  • (097) 714-28-28
  • (050) 714-28-28

10 червня 2017р. Луцьк запрошує на

Шановні лучани та гості нашого древнього міста! Маємо за честь запросити вас до Луцька на “Князівський бенкет”!

10 червня 2017 року з нагоди відкриття літнього туристичного сезону відбудеться фестиваль середньовічного духу “Князівський бенкет”.

 

   Завітайте і дізнайтесь про Європейський з’їзд монархів 1429 року - знакове для Луцька зібрання, що стало найбільшим у Середньовічній Східній Європі, після якого наше місто було нанесене на усі європейські карти!

   Якщо Вам завжди кортіло дізнатись, як розважалися князі та княгині, королі й королеви, купці і міщани, - то Вам до Луцька на “Князівський бенкет”! Фестиваль середньовічного духу перенесе Вас у князівську добу, зачарує співами менестрелів, закружляє у середньовічному танці, перетворить на лицарів та вінценосних осіб. Ви скуштуєте страви, якими пригощали у Луцьку в той час, коли наше місто іменувалось Лучеськом Великим.

   Обовязково візьміть із собою діток, буде напрочуд цікаво. Цьогорічна програма передбачає: розповіді про Луцьк від міщанки Оксині, справжні лицарські бої, виступи кінно-трюкового театру, середньовічні музика, танці, ігри й забави, робота цехових ремісників, фотосесії в історичних костюмах, прогулянки верхи, вогняне шоу та багато інших цікавих сюрпризів.

   Усе це ви зможете не лише побачити, а й взяти безпосередню участь! Адже будуть проводитись майстер-класи з гончарства, ткацтва, ковальства, каліграфії, танців та приготування традиційних історичних страв та конкурс історичних костюмів. А ще смаколики, приємні сюрпризи та цінні і оригінальні призи для гостей фестивалю!

   Незабутні враження і приємні емоції Вам гарантовано. Не пропустіть цю яскраву та видовищну подію!

   Лучани, почуйте стукіт серця рідного міста!

   Дорогі гості, відчуйте нашу гостинність та історичний дух Лучеська!

   Фестиваль проводиться у нашому місті вдруге. Організатор заходу — управління туризму та промоції міста Луцької міської ради.

   Початок урочистої ходи — 17.00 з Театрального майдану. Далі фестиваль триватиме на Замковій площі. Вхід вільний.

Якщо ви гості нашого міста і приїхали з маленькими дітьми, не хвилюйтесь, до ваших послуг наш прокат надасть легкі коляски-тростини, в яких малюка зручно буде возити чи при потребі покласти спати))

Бронюйте колясочки по тел. 050-714-28-28 або 097-714-28-28 та приємних Вам вихідних))