укррус

Телефони у Луцьку

  • (097) 714-28-28
  • (050) 714-28-28

УВАГА! Baby Service закрито на карантин з 17.03.2020 по 03.04.2020

Baby Service Луцьк на карантині. У місті офіційно оголосили повний карантин. Прокат , оренда , продаж дитячих товарів у Луцьку, Baby Service не став винятком . З 17.03.2020 до 03.04.2020 року, аби унеможливити поширення коронавірусної інфекції COVID-19 , та з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію в місті Луцьку , Луцька міська рада прийняла рішення про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Луцьку .

До переліку закладів, котрі призупиняють свою діяльність належать кінотеатри, театри, музеї, галереї, бібліотеки та інші культурні і розважальні заклади, дитячі розважальні центри та клуби, майданчики, у тому числі спортивні та зоопарк, фітнес-клуби, тренажерні зали, басейни, спортивні майданчики та стадіони, усіх магазини (крім продуктових та аптек), торговельно-розважальні центри, нічні клуби, ринки, ярмарки та інші місця масової торгівлі, ресторани, заклади громадського харчування (крім роботи з доставки їжі), бари, клуби, кафе, дискотеки, паби, заклади побутового обслуговування, а саме салони краси, сауни та лазні, косметологічні кабінети, кабінети масажів, перукарні, тату салони, стоматологічні кабінети усіх форм власності, за вийнятком КП “Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка”.

Також у найближчі дні буде активно проводитися перевірка дотримання усіма закладами рішення Луцької міської ради щодо тимчасового призупинення роботи. Якщо заклади працюватимуть, то до них застосовуватимуть заходи реагування.
  Усі питання, що стосуються закриття договорів, ми будемо вирішувати індивідуально , в залежності від ситуації , та у  телефонному режимі. Також, в телефонному режимі, у нас працюватиме послуга доставки повернення товару. Наші телефони працюють , тож якщо у Вас виникли питання , телефонуйте 0977142828 або 0507142828.

Дякуємо за розуміння.