укррус

Телефони у Луцьку

  • (097) 714-28-28
  • (050) 714-28-28

Статті сайту

Дитячі розвиваючі центри Луцька

30/05/2016
Усі батьки мріють, щоб їх дітки були всебічно розвиненими, талановитими, розкутими, мали гарну пам’ять і відмінно вчилися. У цьому ім допоможуть дитячі центри раннього розвитку, які допомагають малюкам в ігровій формі засвоїти необхідні знання для успішного навчання в школі.

Приватні клініки Луцька

23/05/2016
Якось хтось із сатириків було пожартував, що витримати лікування в державній лікарні зможе тільки абсолютно здорова людина. Це зауваження в якійсь мірі виправдовує сучасну дійсність. Потрапити на прийом до лікаря сьогодні досить складно, і причина тут полягає не в небажанні фахівця, а в поганому фінансуванні державних установ.

Дитячі садочки Луцька

26/04/2016
Здається ви щонедавно стали батьками, а ж ось малюк уже сам тримає голівку, спирається на ніжки, робить перші кроки і т.д Отже пора замислитись про пошук дитячого садочка для малюка.А на сьогоднішній день, багато батьків скажуть, що це є не так вже й просто.

Дезинфекція дитячих іграшок у Baby Service Луцьк

13/04/2016
Які ж засоби чистки ми використовуємо для обробки та дезинфекції речей, що у нас в прокаті?

Найкраща прогулянкова дитяча коляска для подорожей - коляска-тростина.

06/04/2016
   Прогулянкові коляски-тростини призначені для дітей у віці від 7-8 месяців.Саме в цьому віці малюк сам тримає спинку і починає пізнавати світ.Завдання батьків дати йому таку можливість.Прогулянкові коляски-тростини дозволяють це зробити якнайкраще.