укррус

Телефони у Луцьку

 • (097) 714-28-28
 • (050) 714-28-28

Найкраща прогулянкова дитяча коляска для подорожей - коляска-тростина.

 

 Прогулянкові коляски-тростини призначені для дітей у віці від 7-8 месяців.Саме в цьому віці малюк сам тримає спинку і починає пізнавати світ.Завдання батьків дати йому таку можливість.Прогулянкові коляски-тростини дозволяють це зробити якнайкраще.

 


   
Конструкція прогулянкової коляски така, що дозволяє змінювати положення спинки, тому дитина може перебувати в декількох положеннях: сидячи, лежачи і напівлежачи.

   Як правило, стандартна прогулянкова коляска оснащена ременями безпеки, оглядовим віконцем, яке дає можливість мамі спостерігати за малюком в процесі прогулянки, козирком, що захищає від сонця і опадів, кошиком для покупок і чохлом, яким можна вкривати малюка від негоди.
  Деякі моделі додатково можуть бути укомплектовані матрасиком, який кріпиться на сидінні, і перекидними ручками за рахунок чого дитину можна бачити як спереду так і зі спини.

    Що стосується коліс, то для різних моделей вони різні. Так, коляска-тростина оснащена пластиковими маленькими колесами, завдяки чому і володіє дивовижною легкістю і компактністю, що досить суттєво, якщо мама з дитиною подорожує одна. Крім того, модель не має жорсткої спинки, що також істотно знижує вагу виробу. Більш важкі моделі мають надувні колеса. У цьому є свої переваги, які полягають в якості ходу і бездоганною амортизацією. Проте, такі коляски можуть не входити в пасажирський ліфт, цим створюють додаткові проблеми для батьків, які живуть у висотних будинках.


                   Плюси і мінуси прогулянкової коляски:


               Вибір на користь прогулянкової коляски варто зробити через такі її переваги:

   • Невелика маса, завдяки відсутності трубки, наявність невеликих коліс і легкості станини.
   • Компактність. Візок легко складається до мінімальних розмірів. Це дозволяє з легкістю транспортувати її в автомобілі і ліфті, а також при необхідності переносити в руках.
   • Доступна ціна.Коляска-тростина у порівнянні з колясками-трансформерами і універсальними моделями коштує в рази дешевше.

    З недоліків прогулянкової коляски можна виділити наступні:

   • Погана амортизація. Це стосується моделей з пластиковими колесами. На жаль, дороги не завжди дозволяють транспортувати коляску без тряски. Пластикові і маленькі колеса погіршують ситуацію.
   • Відсутність жорсткої спинки. Це характерно для коляски-тростини. Довге перебування дитини в такій колясці не рекомендується.
   • Мінімум вільного простору і це може доставляти дитині деякі незручності.

     


    Поради щодо купівлі прогулянкової коляски
   •        Купуючи коляску на зимово-осінній період, слід віддати перевагу класичній моделі прогулянкової коляски. Коляска-тростина не захистить малюка від вітру, снігу, дощу. Класична прогулянкова коляска більш простора, має гарну амортизацією і прохідністю. Матеріал прогулянкової коляски повинен бути міцним і вологостійким.
           Особливу увагу слід приділити спинки коляски. Вона повинна бути жорсткою, щоб дитині було зручно.
           Варто приділити увагу і колесам. Пластикові колеса не підійдуть для прогулянок по нерівній і розбитій дорозі. Коляски з пластиковими колесами призначені для їзди по рівній поверхні. Гумові колеса забезпечать тихий хід і бездоганну амортизацію візку. Що стосується прохідності, то тут лідирують коляски з переднім поворотним колесом. Друге місце займає чотириколісна коляска з одинарним колесом. Найбільш трясющимися  вважаються коляски з чотирма подвійними колесами.
           Існує загальне правило вибору прогулянкової коляски: чим вище сніг, по якому планується їздити, тим більше колеса. З іншого боку, коляска з надувними колесами може  поскакати  від мами на сходах)) Так що, треба стежити за нею. Бажано, щоб ця модель була оснащена ручним гальмом.

              Але з іншого боку, навіщо купувати коляску якщо можна взяти в оренду! Зараз у нас ви можете доглянути собі         коляску на літній сезон, на осінньо-зимовий період підібрати іншу ...

    А яку прогулянкову коляску хотіли б купити або орендувати Ви? Поділіться з нами своїм досвідом, а Baby Service Луцьк посприяє в тому, щоб ви могли насолоджуватися приємними поїздками зі своїм малюком:))