Де краще із сім"єю розважитися?
Розважальний сегмент бізнесу поступово наповнюється, але для більшості сімей з дітьми він залишається недоступний. Чому?
Відвідали «Зимову країну» на ВДНГ — і зарплати як не було)
У Києві вже третій рік поспіль таким розважальний сегментом бізнесу стає “Зимова країна” на ВДНГ. Красиво, яскраво, різноманітно, але є один більш ніж суттєвий мінус — ціни кусаються. І от як пояснити дитині, в якої сяють очі від усього різноманіття навколо і якій хочеться спробувати якнайбільше атракціонів, нагодувати тваринок і подивитися на роботів, що все це разом — задорого. Звісно, такий «розважальний» сегмент — не є життєво необхідним, але він теж має бути соціально захищеним, оскільки йдеться, передусім, про дітей.
Хоча й на території «Зимової країни на ВДНГ» діють знижки або безкоштовний вхід для учасників АТО та їхніх дітей, для дітей-сиріт та інвалідів. Наприклад, на тропічну ферму “Планета метеликів” діє безкоштовний вхід для інвалідів I групи, дітей-сиріт та дітей учасників АТО; а для інвалідів II і III групи - діє пільговий вхід . У Країну роботів - безкоштовний вхід надається дітям-сиротам та дітям, чиї батьки загинули в зоні АТО. Але, як кажуть, є одне "але". Для багатьох сімей такі розваги — непросте випробування для батьківського гаманця.
На родину з чотирьох осіб на день треба мінімально 5 тисяч гривень. А щоб більш-менш - 10 тис. грн. Поїсти, якісь солодощі, іграшечки, кульки, на поні покатати, і це не буде розкішно. Можна звичайно придбати комплексний квиток , з ним можна вільно відвідати більшість "павільйонів-розваг" але не всі і не все. На одну дитину ціна хоч і висока, але прийнятна, але для сім’ї із чотирьох людей — доволі велика сума.
Вхід у сам парк безкоштовний, там є фотозони, по вихідних панує святкова атмосфера, тут усе зрозуміло, а як же у наших сусідів?
Тож якби спланувати поїздку до до польського “Діснейленду” , на що можна подивитися у них і ,як розважитись?
У сусідній Польщі найбільшим парком розваг і тамтешнім “Діснейлендом” вважається “Енерджиландія” за півгодини їзди від Кракова. На його території у 26 гектарів розташувалося кілька десятків найсучасніших атракціонів — каруселі, кінотеатри 7D, екстремальні американські гірки, театри і амфітеатри, де виступають циркачі, актори та ілюзіоністи — всього не перелічиш. А безлімітний квиток на 1 день для молодших дітей (зростом до 140 см) там коштує лише 59 злотих, тобто 486 гривень, для дорослих — 109 злотих, тобто 900 гривень. Тобто сім’я з чотирьох людей там максимально витратить 3000 гривень.
Є там і величезне ZOO SAFARI на такій же великій території у 26 гектарів, де живе близько 600 видів тварин, серед яких білі леви, бенгальські тигри, пуми, рисі, африканські буйволи, різноманітні види антилоп та зебр, кенгуру, лемури, верблюди та інші, а також працюють атракціони. Квиток у ZOO SAFARI для школярів та студентів коштує 24 злотих, тобто 198 гривень, а для дорослих — 29 злотих, тобто 239 гривень. Сімейний квиток на трьох осіб коштує 74 злотих, або ж 610 гривень, а на чотирьох — 95 злотих, або 784 гривні.
Отож, подивившись на вартість розваг для дітей у близького сусіда, напрошується однозначний висновок, що ціни на цей сегмент в Україні завищені. Якщо в нас, аби ні в чому не відмовляти дітям, треба витратити до 10000 тисяч гривень, то в тій же Польщі — 3000.
Не знаю як ви, але я уже знаю куди поїду цього літа зі своїми дітьми)))
- Планування сім'ї та підготовка до вагітності.
- 21 січня, 4 грудня відзначають Міжнародний день обіймів
- Що робити при підвищеній температурі у дитини?
- Автокрісло- це не лише зручно, а й безпечно для дитини.
- Найкраща прогулянкова дитяча коляска для подорожей - коляска-тростина.
- Цього треба навчити кожну дитину.
- Луцький зоопарк