укррус

Телефони у Луцьку

  • (097) 714-28-28
  • (050) 714-28-28

Луцький зоопарк

А ви уже відвідали оновлений Луцький зоопарк?

Цей екзотичний куточок Луцька приємно здивує та принесе купу позитивних моментів не тільки вашим дітям, але й дорослим.

З новим молодим та інніціативним директором в особі Людмили Денисенко, Луцький зоопарк отримав не лише реконструкцію закладу, а й безліч нових екзотичних тварин. На сьогодні зоопарк налічує більш як 350 особин тварин.

 

Тільки у минулому році зоопарк поповнився такими тваринами як носухи, лемури, песець, рись, чорнобурки, ведмеді, поні і валлійсь­кі кози.

А нещодавно Луцький зоопарк поповнився колекцією папуг.Одну особину зоопарку подарував власник мережі ресторанів, а на пару їй «скинулися» шість депутатів Луцької міської ради.

«Але це не єдині пернаті підопічні, що віднині мешкатимуть у Луцьку. По-друге, ще до нас прибули рожевий какаду Річі. Впевнені, що він стане одним із найбільших улюбленців нашого зоопарку, бо вже у перший же день перебування завоював симпатії нашого колективу. Його «козир» у підкоренні сердець – вміння цього розумника говорити і повторювати слова та речення. Тож зізнання у любові від нього вже змушували нас сміятися до сліз!» - розповідають у звіринці.

«І, по-третє, до пернатого братства, що вже мешкає у нас, приєдналася пара папуг жако(їх ще називають африканський сірий папуга). Вони – із зоопарку «Лімпопо», - повідомили в зоопарку.

Зоопарк адаптовано до зимового відвідування. Багато вольєрів засклені. Раніше на зимовий період в експозиції залишалися тільки ті тварини, які можуть зимувати. А нині навіть за екзотичними птахами – пеліканами – можна поспостерігати взимку. Відвідувачі не бачать лише 10% експозиції. Зоопарк відкрито незалежно від пори року.

Утримувати цю екзотику не є дешево, на день потрібно від 1000 -до 3000грн., тож заплативши за вхідний квиток дорослий 30грн, дитячий 20грн - це найменше що ми можемо зробити для братів наших менших.

Людмила розповідає: "У мене була мрія, щоб люди залишалися в зоопарку на довше. Й тому почали робити лавочки, зони відпочинку, пісочниці, щоб дітки бавилися, а мами поруч спостерігали за ними. Плануємо проводити безплатні майстер-класи з малювання, запрошуватимемо народних майстрів. Можна розважатися та водночас спостерігати за тваринами. Приємно, що маємо постійних відвідувачів. Для них ми ввели акцію: кожна п’ята екскурсія зоопарком безкоштовна".

Особисто від себе хочу сказати, що у зоопарку я була, залишилась приємно вражена побаченим. Знаєте, інколи побуваєш у якомусь закладі і робиш висновок "усе сподобалось, але більш туди не піду")) то це не про наш зоопарк. Це місце де можна відпочити не лише тілом, а й душею, і скільки туди не ходи, усе наче вперше. Мою думку підтримує і моя 3-річна племінниця, яка просить щотижня, щоб її завели у зоопарк)).

  Уже багато років візитною карткою Луцька є Замок Любарта, впевнена що досить скоро поруч з ним стоятиме і наш Зоопарк)).  

                                  Шановні лучани та гості міста, звірята чекають на Вас!

Для іногородніх гостей міста для комфортної подорожі парком та зоопарком з дитиною вам у допомогу прийде наш прокат Baby Service Луцьк. Легкі, компактні коляски-тростини можна орендувати на добу чи тиждень, можна прийти до нас у офіс чи замовити доставку (35грн по м.Луцьк). В любому випадку, гарного Вам відпочинку!