Дитячі коляски, які можна брати в салон літака
З відкриттям кордонів в Україні почався справжній туристичний бум. Мандрувати стало набагато простіше, а тому і комфортніше.Але подорожуючим батькам однієї з проблем стала наявність в подорожі зручної, легкої, компактної дитячої коляски, яку можна було б брати з собою в салон літака.
Не дивлячись на те, що у кожної авіакомпанії свої правила перевезення маленьких пасажирів. Хтось дозволяє провезення коляски в салоні, а хтось наполягає на тому, щоб користувалися дитячим транспортом, наданих самою компанією. Одні згодні, що коляска входить в ручну поклажу, а інші надають послуги упаковки транспорту дитини при безпосередній посадці в літак і його негайної видачі при приземленні повітряного судна. Виходить, все індивідуально, і дізнатися правила перевезення можна безпосередньо при зверненні в певну авіакомпанію.
Але тим не менш, є середні стандарти для подорожуючих з маленькими дітьми:
Вік дитини.Дітям до 2 років у всіх авіакомпаніях дозволено безплатне перевезення коляски. Для пасажирів постарше необхідно цей момент уточнювати.
Вага і габарити. Якщо дитина зовсім маленька, то їй просто необхідна коляска, і не стільки для зручності, скільки для безпеки. Дітям до року майже всі авіакомпанії дозволяють брати в салон літака люльку для новонароджених. Але є й винятки, наприклад, Аерофлот згідно своїх правил транспортування видасть вам власну люльку, розраховану на дітей вагою не більше 11 кг, укомплектовану одноразовим набором білизни, а ваш транспорт відправиться в багаж. Свої люльки надає так само компанія S7, яка люб'язно дозволить скористатися і послугою "коляска до трапа". Трансаеро більш лояльні до маленьких пасажирів і дозволяють використовувати в салоні власну люльку, вага якої не більше 4,5 кг.
Для дітей старшого віку можна взяти в літак тростину, при цьому розмір такого транспорту не повинен перевищувати габарити ручної поклажі, в середньому це 55х35х25 см. Що стосується ваги, то чим менше, тим краще, але, як правило, вага не повинна бути більше 12 кг.
Виникає питання: в багажне відділення, чи в салон літака?
- Якщо авіакомпанія дозволяє перевезення, уточніть, на якому етапі її потрібно буде здати в багаж (а, може бути, коляска проїде з вами і в салон повітряного судна). Як правило, перевізники не проти того, щоб дитина до трапа доїхала на своєму транспорті. Далі, швидше за все, вам доведеться попрощатися. Хвилюватися не варто, адже відразу після прильоту ви отримаєте свій транспорт на руки і з комфортом будете подорожувати далі.
- Транспортування незалежно від того, чи йде коляска в ручну поклажу або ж здається в багаж, здійснюється безкоштовно. Головне витримати габарити (вага і розмір). Для Трансаеро це не більше 53x27x97 см і вагою 4,5 кг, Аерофлот допускає ручну поклажу не довше 115 см і вагою не більше 10 кг, компанія Nordstar обумовлює розмір ручної поклажі в межах 45x35x15 см.
А зараз зупинимося на моделях колясок, які можна брати в салон літака:
Recaro Easy Life - маленька, компактна, яка ідеально підходить для подорожей. Складається за типом "книжка", розмір в складеному вигляді - 49х58х26 см, вага- 5,7 кг. Навантаження -до 15кг. Виробник: Німеччина.
Stick Aprica - для дітей від народження. Однією рукою складається в компактну тростину. Її габарити 32x26x99 см, вага - 5,9 кг. Виробник: Японія.
Zapp Quinny . Відрізняється сучасним дизайном і прекрасною ергономікою. Від 6 місяців до 4 років - до 20 кг ; Розміри в складеному вигляді - 70х25х29 см. Вага - 7,8 кг. Виробник: Нідерланди.
Esspero Summer Lux - коляска-книжка з мінімальними розмірами в складеному вигляді (всього 50x40x19 см) і вагою в 5,7 кг. Ця модель незамінна для подорожей з дітьми старше 6 місяців. Навантаження - до 15кг. Виробник: Норвегія.
Noa Maxi-Cosi. Її конструкція продумана до дрібниць. У неї є зручна телескопічна ручка для транспортування. Розмір в складеному вигляді - 36х31х68,5 см, вага - 6,9 кг. Виробник: Голландія.
Volo Maкларен - вагою всього 4 кг. Легка, компактна, маневрена. У складеному вигляді не займає багато місця. Розміри 27х22х104. Виробник: Англія.
BabyZen YoYo - супер-популярна компактна коляска.Вага коляски -5,8кг. Навантаження - до 15кг.Размери в складеному вигляді: 52 х 44 х 18 см. Виробник: Франція
GB Pockit Stroller - найлегша коляска в світі з вагою 4,3кг.Нагрузка -до 17кг. Розміри: 35 х 30 х 18 см. Виробник - Німеччина.
Mountain Buggy Nano - вага 6,1кг. Витримує навантаження до 20кг. Розміри: 52 х 45 х 28 см (без коліс) 52 х 55 х 28 см (з колесами). Виробник: Нова Зеландія.
Peg-Perego Mini - легка, маневрінна коляска-тростина. вага-5,7кг. Навантаження - до 15кг. Розміри: 34х94х32см. Виробник: Італія.
Подорожувати з дітьми на далекі відстані, користуючись послугами авіакомпаній, дуже зручно. Як бачите, практично всі перевізники з розумінням і турботою ставляться до своїх маленьких пасажирів і дозволяють брати з собою коляску.
Як бачите вибір великий, але вибирати Вам !!! А ми вам в цьому допоможемо))
Ваш Baby Service Луцьк
- Планування сім'ї та підготовка до вагітності.
- Де краще із сім"єю розважитися?
- 21 січня, 4 грудня відзначають Міжнародний день обіймів
- Що робити при підвищеній температурі у дитини?
- Автокрісло- це не лише зручно, а й безпечно для дитини.
- Найкраща прогулянкова дитяча коляска для подорожей - коляска-тростина.
- Цього треба навчити кожну дитину.