укррус

Телефони у Луцьку

  • (097) 714-28-28
  • (050) 714-28-28

Вибираємо санчата для дитини

Стільки незабутніх вражень для вашої дитини приносить перший сніг, а якщо і не перший, напевно немає таких діток які не любили б сніжну зиму! Але щоб прогулянки стали ще цікавішими, а для малюків молодшого віку було вирішено питання тривалих переходів, беріть з собою санчата.

Як же правильно підібрати з великого нині асортименту санчат, потрібні саме вам?

 

Найкраще при виборі санок орієнтуватися на вік вашої дитини, адже залежно від віку будуть змінюватися і ваші вимоги до санок.

Малюкам (від 1 року до 2 років) необхідно вибирати санки, в яких зручно сидіти маляті і при цьому їх зручно везти мамі. В санках для найменших повинні бути ремені безпеки і ручка-штовхач для зручності мами. Зверніть увагу на такі моделі:

Санки-коляска

Такі санки можна використовувати для малюків від 6-8 місяців. Але оскільки в них дитина не буде захищений від вітру та снігу, для довгих прогулянок вони не підійдуть. Та й спати дитині в них доведеться практично сидячи. Хоча і є санки в яких регулюється нахил спинки, але до повністю лежачого положення вони не розкладаються.

Санки-коляска можуть служити вам відмінним полегшеним варіантом коляски. Тим більше що вони можуть бути складними, а вага їх не перевищує 4 кг. У складеному вигляді їх зручно зберігати як вдома, так і при відвідуванні поліклініки або в транспорті.

Санки-коляска мають високе положення сидіння, підніжку і ремені безпеки. Найчастіше до них в комплекті йде утеплений конверт або накидка на ніжки малюка. Зверніть також увагу на наявність козирка зверху, який вкриє малюка від снігу. В санках такої конструкції дитина завжди їде обличчям вперед.

До мінусів таких санок можна віднести нерегульовану підніжку (ніжки малюка до року можуть просто не дістати до підніжки) і те, що вони будуть використовуватися фактично тільки один сезон.

Традиційні металеві санки

Санчата нашого дитинства). Ці санки прості, надійні і міцні.

Для дітлахів молодшого віку зараз спеціально такі санки можуть бути оснащені ручкою-штовхачем і ременями безпеки, а також укомплектовані утепленим конвертом.

Якщо ваш малюк вже підріс, то ручку можна зняти і  котити їх за мотузочку, як робили  наші мами-тати. Але в цьому випадку акуратно повертайте, щоб вони випадково не перекинулися. Розташування рейок на сидінні може бути як поздовжнє, так і поперечне. Головне, щоб відстані між рейками не були занадто великими.

Санки такого типу недорогі і використовувати їх можна протягом декількох років. Для малюків до 2 років як санки з ручкою-штовхачем, для малюків від 2 до 4 років як санки, які возять за мотузочку і малюк їх сам катає під час прогулянки, а після чотирьох років ваша дитина зможе покататися на них з гірок (тільки відкрутіть перед цим спинку). Але такі санки не складаються і при зберіганні займають більше місця, ніж складні.

Складено санки

Складено санки призначені для дітей від 8 місяців (коли малюк вже впевнено сидить) до 4 років. Конструкція їх виконана так, що боковини-полози, виконані з металевих трубок, надійно фіксуються від складання пластмасовою складається навпіл планкою. Сидіння, натягнуте між металевими полозами, виконується з міцної непромокаючої тканини і набивання з пінополіуретану. Сидіння це знімається з металевого каркаса і його можна випрати або почистити. Крім цього санки забезпечені ременями безпеки і травмобезпечними підлокітниками. Часто до таких санок додається утеплений чохол на ніжки. Моделі санок для самих маленьких мандрівників забезпечені ручкою-штовхачем.

Гідністю цих санок крім компактності в складеному вигляді є також їх легкість (важать вони не більше 3 кг). До недоліків санок такої моделі можна віднести нежосткость сидіння, при активному використанні проблеми з механізмом складання і те, що використовувати такі санки ви зможете не більше двох зим.

Пластикові санки

Пластикові санки, вони виготовляються з високоякісних морозостійких матеріалів. Пластикові санки виробляють для дітей різного віку, деякі моделі можна використовувати з 6-8 міс. і аж до того віку, коли дитина буде важити 35 кг. Санки забезпечені ременями безпеки і виїмками, які служать дитині підставкою для ніг. Також можуть бути оснащені знімною  металевою ручкою-штовхачем з прогумованою накладкою для рук і знімним обмежувальним сидінням з легкого пластика для найменших.

Безсумнівним плюсом пластикових саней є обтічна форма без гострих кутів, ударостійкість. Але такі санки займатимуть досить багато місця при зберіганні в квартирі і коштувати будуть істотно дорожче традиційних металевих. Крім того, не завжди вони легше традиційних металевих санок, вага пластикових санок може доходити до 7 кг. Зверніть також увагу при покупці на стійкість до температури, тобто до яких негативних відміток їх можна використовувати.

При виборі будь-яких санок з металевим каркасом зверніть також увагу на такі деталі:

  • плоскі або трубчасті (круглі) у них полози. Вважається, що плоскі полози не так провалюються при їзді по снігу, круглі краще ковзають по снігу укоченому, але ці переваги досить умовні.
  • чи регулюється по висоті ручка-штовхач;
  • загнуті чи кінці полозів, щоб не заважати руху назад
  • чи є у ручки-штовхача гумова накладка (вона зробить ручку не слизькою і буде не так холодно везти санки)
  •                  Вдалого вам вибору санчат та приємних прогулянок!